Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Предложения (няколко) 
Автор Съобщение
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 21:56 ч.
Мнения: 640
Мнение Предложения (няколко)
Рубриката "Сервизи.магазини,морги" си беше добра идея.И без това телефоните се нуждаеха от актуализиране.
Направено.

Нещо за чатове,конференции и т.н. не е лошо да има...2-3 пъти съм правил Cast по скайпа и имаше хора.
И това е готово.

Една важна тема за колективни покупки...не е лоша идея,където да се събират всякакви глупости на тема масла и т.н.
Имаш я.

Порталната страница....ми време е вече...техническите истории нямат работа във форума.Схеми,части,таблици,диаграми,техн.литература,сканирани книги и т.н.За това ще трябва още място...крайно време е да обмислим вариант,при който за хостинга плащат всички.Тук има записани 80 човека до момента...по 2 лева да отдели всеки,ще си вземем повече от добър хостинг с няколко гигабайта свободно място,на което да има галерия,FTP,дори торенти...
Е това вече е трудно, като се видим ще ти кажа защо.

Правилата да отидат в отделен раздел.Сегашната подредба изобщо не предразполага към четенето им,да не говорим за спазване.
Направено.

Разделът с предложенията се нъждае от известна конкретизация...За форума,За сайта,За...(когато се появи всичко,естествено)

Списък с наказаните потребители-Стълб на позора или нещо такова...където ще са записани наказаните,защо са наказани,до кога и т.н.Има го по другите форуми.

Снимки и видео да се прекръсти в "Мултимедия"...някак по-съвременно звучи.

"Гараж"...където всеки с две приказки да представи колата/ите и себе си.Някоя снимка,проекти и т.н.Нещо като "лицата зад никовете".Така има някакъв шанс да сме си полезни и с други неща,извън колите.
Направено.

"Връзки и линкове"...нещо като раздел за тежкия спам....от филмчета до сайтове на други клубове.
Направено.

Утре ще се сетя и за още...

Редакциите с червено са от Nasakoto.


Събота, 16.02.2008 г. 21:02 ч.
Профил ICQ
Научи се как се сипва масло
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 10:38 ч.
Мнения: 37
Местоположение: София
Мнение 
Е Санта браво!Всичко това много ми харесва,като идея!Надявам се да го реализират!Бих изкал всички раздели да се върнат по старому.И да добавя,ако може и да направят както преди в раздела на трабант да има и "Полезно",както и при вартбург.И ако може пак да ги направят тези надписи под името.Пример:"Научи се да сменя скоростите" и така......според броя написани мнения.И да са някакви хубави а не тъпи-да са си както преди надписите. :wink:

P.C- и аз туко що щях да пусна същата тема!


Неделя, 17.02.2008 г. 11:45 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение 
Това за гаража ми харесва. Вече много хора имат желание да пускат темички за своите коли кой какво е правил, а така и не е ясно кой е правилния раздел за това. А раздела снимки рано или късно пак ще се напълни с глупости, разни клипове как обръщат трабанти и т.н.


Неделя, 17.02.2008 г. 13:50 ч.
Профил
Боби Диван
Аватар

Регистриран на: Събота, 16.02.2008 г. 19:16 ч.
Мнения: 141
Местоположение: сф
Automobile: ?
Мнение 
theultimate написа:
Това за гаража ми харесва. Вече много хора имат желание да пускат темички за своите коли кой какво е правил, а така и не е ясно кой е правилния раздел за това. А раздела снимки рано или късно пак ще се напълни с глупости, разни клипове как обръщат трабанти и т.н.


Или някой се срамуват да пуснат нещо за колата си в раздела.
Конкретно ЗА да се направи гаражи-всеки там да пише и да не се притеснява направил ли е грешка или го е срам!

_________________
'80s cars forever and only
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/4152394_700b.jpg


Неделя, 17.02.2008 г. 14:04 ч.
Профил
Скрита лимонка
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 10:26 ч.
Мнения: 334
Местоположение: София
Automobile: 601L88,601K89,601K90
Мнение 
Предложих го аз преди време АМА... :evil: :evil: :evil:


Неделя, 17.02.2008 г. 14:06 ч.
Профил
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 21:56 ч.
Мнения: 640
Мнение 
Бъди по-настоятелен в предложенията.Явно трябва.


Понеделник, 18.02.2008 г. 00:53 ч.
Профил ICQ
Вече прави дребни ремонти

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 01:04 ч.
Мнения: 103
Местоположение: София
Мнение 
Набухайте всички модератори в една група, че така да гледаш едни и същи "парамони" под всеки раздел е кофти Изображение


Понеделник, 18.02.2008 г. 18:00 ч.
Профил ICQ WWW
Вече прави дребни ремонти

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 11:01 ч.
Мнения: 126
Местоположение: Монтана
Мнение 
Еееее много грозно се е получило така , общата част никак не ми харесва.И според мен има няколко излишни раздела в нея.
Дъра-Бъра и Чатове и конференций ... ми тва си е едно и също.
Не е ли по-добре вместо раздел Магазини морги и т.н да беше пусната ВАЖНА тема в подфорум Полезно?
Това връзки и линкове не го разбирам за какво е точно ?
А и колективни покупки дали ще се съберат 3 теми или не? Тема за масло (може би) тема за ключодържатели (която вече съществува) и кое друго нз.
За мен това са излишните неща Гаража е добра идея нещо като Тунинг Проекти.
Това е не си натрапвам мнението просто от моя гледна точка така стоят нещата.


Понеделник, 18.02.2008 г. 20:21 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение 
Колективни покупки трябва да е отделен раздел. И да има 1 тема, тя трябва да се набие в очите на всеки а не безследно да изчезне сред спама. Няма нищо лошо многото раздели, просто малко хора са дорасли да пускат в правилния раздел. До сега видях поне 4-5 теми пуснати в абсурдни раздели - примерно теми за ремонт на трабант в Полезно и Основен форум....


Понеделник, 18.02.2008 г. 22:24 ч.
Профил
Научи се как се сипва масло
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 10:38 ч.
Мнения: 37
Местоположение: София
Мнение 
Браво!Благодаря! Само че имам една молбичка.Може ли да преместите темата за магазините и моргите в раздел Копува-Продава.Кадето си беше преди.Така е по-хубаво.Предварително благодаря! :)


Вторник, 19.02.2008 г. 22:28 ч.
Профил
JDM

Регистриран на: Понеделник, 18.02.2008 г. 21:33 ч.
Мнения: 124
Местоположение: Sofia
Мнение 
поставям пак на дневен ред питане за интернационален раздел...


Сряда, 20.02.2008 г. 00:19 ч.
Профил
Луд с картечница
Аватар

Регистриран на: Събота, 02.02.2008 г. 13:04 ч.
Мнения: 455
Местоположение: Густо майна, Филибето!...
Мнение 
Krap4enski написа:
Еееее много грозно се е получило така , общата част никак не ми харесва.И според мен има няколко излишни раздела в нея.
Дъра-Бъра и Чатове и конференций ... ми тва си е едно и също.
Не е ли по-добре вместо раздел Магазини морги и т.н да беше пусната ВАЖНА тема в подфорум Полезно?
Това връзки и линкове не го разбирам за какво е точно ?
А и колективни покупки дали ще се съберат 3 теми или не? Тема за масло (може би) тема за ключодържатели (която вече съществува) и кое друго нз.
За мен това са излишните неща Гаража е добра идея нещо като Тунинг Проекти.
Това е не си натрапвам мнението просто от моя гледна точка така стоят нещата.


"Дъра-бъра" е раздел за празните приказки във форума. Там може да се дискутира ако щете гръдната обиколка на Преслава. Докато "Чатове и конференции" е за координати на канала в mIRC, колективни чатове и разговори по Скайп-а, ICQ, и всички колективни методи за комуникация и промиване на мозъците, различни от този форум.

"Магазини и морги" е като раздел, за да може да се канализира информацията по градове - примерно "Магазини в Пловдив"... Ако темата е само една, ще стане пълно мазало. Така смятам че ще е по-прегледно.

Връзки и линкове - намерил си интернет адреса на таджикистанския фен-клуб на Трабант? Изкопал си поредната снимана гавра с Трабант от vbox-a? Е, точно този раздел им е мястото. Идеята е "Снимки и видео" да остане само за материали, свързани с колите на съфорумците.

А колективните покупки... представи си ако е една тема, и се реши да се купуват 3 различни неща, и започне преброяване. Ще стане бъркоч с елементи на мазало. Така за всяка покупка си има отделна тема и всичко е много по-прегледно.

Благодарностите - на Santa. Всичките идеи са негови. :)


Четвъртък, 21.02.2008 г. 15:19 ч.
Профил
Научи се как се сипва масло
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 10:38 ч.
Мнения: 37
Местоположение: София
Мнение 
ЧеФи написа:
Браво!Благодаря! Само че имам една молбичка.Може ли да преместите темата за магазините и моргите в раздел Копува-Продава.Кадето си беше преди.Така е по-хубаво.Предварително благодаря! :)

Ами моята ще я реализирате ли??? :) :?:


Четвъртък, 21.02.2008 г. 16:34 ч.
Профил
Луд с картечница
Аватар

Регистриран на: Събота, 02.02.2008 г. 13:04 ч.
Мнения: 455
Местоположение: Густо майна, Филибето!...
Мнение 
Не, за да ти е гадно. :P


Четвъртък, 21.02.2008 г. 17:07 ч.
Профил
Зайо - байо
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 14:36 ч.
Мнения: 407
Местоположение: третата след луната в дясно..
Мнение 
А със + и - четата ще правим ли нещо или?

_________________
Изображение


Четвъртък, 21.02.2008 г. 19:47 ч.
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  

Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов