Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
ВНИМАНИЕ! Във връзка с евентуални проблеми. - успешно прикл. 
Автор Съобщение
Мисли си че знае всичко
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 16.08.2010 г. 17:23 ч.
Мнения: 242
Местоположение: София
Skype: k.i.p._ut
Automobile: Trabant 601S
Мнение ВНИМАНИЕ! Във връзка с евентуални проблеми. - успешно прикл.
Форумът няма да работи на 01.02 и на 02.02 2015г. , поради прехвърлянето на собствеността и подновяването домейна.

Здравейте колеги,

Искам да уведомя всички, че е възможно да има проблеми при свързването с форума, тъй като се променя собствеността на домейна http://www.2tpower.com.

До това действие се стигна, след като theultimate от близо една година желанието му да се занимава с поддръжката на форума бе потъпкано от скандалите преди време и обидите по негов адрес. Той излезе с предложението, някой друг от управата да поеме домейна тъй като изтича до края на месеца. Нямаше желаещи, затова аз поех инициативата.

Трансферът ще трае няколко часа и ще се състои в близките 2 дни. Не би трябвало да има проблеми, но все пак е добре да се предупреди. Няма опасност да се загубят данни, тъй като хостинга за момента още се поддържа от theultimate и няма нужда засега да се мести форума.

За тези, които си мислят че ще се облажа с нещо:
Първо няма да стана администратор, тъй като не смятам че съм заслужил, а и за момента не е нужно. Второ със собствени средства ще плащам за съществуването на домейна на форума.
Което означава, че това не ме прави с нищо повече от останалите.

Поех този ангажимент с добри чувства и ентусиазъм, нека не ме разбирате погрешно. Искам да съхраним поне малката останала част от този форум и искам да допринеса по някакъв начин за това!

Поздрави! [smilie=2beers]


Четвъртък, 29.01.2015 г. 01:48 ч.
Профил
Кандидат-фен
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 24.02.2014 г. 18:31 ч.
Мнения: 306
Местоположение: Плевен
Automobile: Trabant 600 kombi
Мнение Re: ВНИМАНИЕ!!! Във връзка с евентуални проблеми.
Браво колега,не трябва да се съсипват готови неща.


Четвъртък, 29.01.2015 г. 13:07 ч.
Профил
Кандидат-фен
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 26.04.2010 г. 16:03 ч.
Мнения: 492
Местоположение: Ловеч
Automobile: 2 трабанта
Мнение Re: ВНИМАНИЕ!!! Във връзка с евентуални проблеми.
Браво колега! Лично аз не знаех, че ще се стигне едва ли не до спасяване на форума!
Ето и моите предложения:
1.Да се обяви сметка, на която да се превеждат средства за спасяване на домейна поне за 2 години от всеки ентусиаст в този форум, като никовете на превелите суми да се обявяват в специална тема без да се споменават сумите на първо време!
2.Мнението на всички, не участвали в спасяването на домейна, но изявили претенции към управлението на форума под каквато и да е форма сега или по което и да е време, да не се взема предвид!
3. Служебното администриране на първо време да се поеме само и единствено от K.I.P.,като човек, който пое единствен реална отговорност за запазване на форума!
3.Администраторите до момента би било редно да се изкажат по въпроса дали биха искали да участват още в управлението и спасяването на форума. Ако не желаят да участват, то нека го заявят явно.
Лека вечер...

_________________
Изображение


Четвъртък, 29.01.2015 г. 23:06 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: ВНИМАНИЕ!!! Във връзка с евентуални проблеми.
Не е проблема в парите - сумата на месец е горе-долу колкото кутия цигари. Просто прехвърлям домейна на KIP, защото вече не съм част от управата на форума (въпреки че 2-3 човека продължават да го твърдят). Не се притеснявайте за съдържанието на форума - никой няма интерес да съсипва нещо, градено с години.

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Петък, 30.01.2015 г. 00:12 ч.
Профил
Научи се да сменя скоростите
Аватар

Регистриран на: Петък, 26.03.2010 г. 22:36 ч.
Мнения: 58
Местоположение: Sofia
Skype: ilia_mih
Automobile: Trabant 601s
Мнение Re: ВНИМАНИЕ!!! Във връзка с евентуални проблеми.
Аз като предложих преди време събиране на някакви символични суми,било то за спасяване на форума или форумни срещи,вдигнаха олелия до небесата.Често срещам мнение,че "форума е пълен с деца дето нищо не разбират" или някой друг остър коментар във техническа тема към някой от администрацията как и той нищо не разбирал.Хубаво е да има баланс и да няма разделение на млади и стари.Да се каже един път "децата" да управляват форума административно.А "старите" да пишат във форума по техническите и друг сорт проблеми по колите.Така надявам се ще стане един форум с добра администрация и доста важна информация вътре в него.


Петък, 30.01.2015 г. 00:55 ч.
Профил
Кандидат-фен
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 24.02.2014 г. 18:31 ч.
Мнения: 306
Местоположение: Плевен
Automobile: Trabant 600 kombi
Мнение Re: ВНИМАНИЕ!!! Във връзка с евентуални проблеми.
Подкрепям hrisvasilis,за да има нещо трябва да помагаме и според мен няма млади и стари,всеки може да научи нещо от другия без значение от възрастта.


Петък, 30.01.2015 г. 02:02 ч.
Профил
Мисли си че знае всичко
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 16.08.2010 г. 17:23 ч.
Мнения: 242
Местоположение: София
Skype: k.i.p._ut
Automobile: Trabant 601S
Мнение Re: ВНИМАНИЕ!!! Във връзка с евентуални проблеми.
Благодаря за подкрепата на всички. Аз съм съгласен със горе написаните мнения и горещо се надявам един ден всичко да си дойде на мястото.
Хрис, относно за сметката - добра е идеята, но ме притеснява за разходите на поддържането на една сметка за една година е достатъчно, колкото някога някой би внесъл в нея и тя пак ще е на 0.
Другото което ме притеснява ,че сметката ще трябва да е на нечие име (дали ще съм аз или някой друг от управата все едно) и ще се започне едно мъмрене от 3ти лица и т.н.

И тъй... във връзка с прехвърлянето на домейна:

Искам да благодаря на колегата trabantmaniac, който силно настоя да помогне за част от разходите за домейна.

Понеже домейна изтича утре (31.01), въпреки че съм платил таксата, ме предупредиха че прехвърлянето ще трае до 3-ти. Което значи че на 01.02 и 02.02 форумът няма да работи. Ще напиша това и в първият пост.

Извинявам се за причиненото неудобство.

_________________
Защо точно два такта? - Защото един не е достатчен , а четири са прекалено много!


Петък, 30.01.2015 г. 16:43 ч.
Профил
Мисли си че знае всичко
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 16.08.2010 г. 17:23 ч.
Мнения: 242
Местоположение: София
Skype: k.i.p._ut
Automobile: Trabant 601S
Мнение Re: ВНИМАНИЕ!!! Във връзка с евентуални проблеми.
Здравейте.
Всичко по прехвърлянето премина успешно още преди седмица. Домейнът е валиден до края на януари 2016. Честито!

_________________
Защо точно два такта? - Защото един не е достатчен , а четири са прекалено много!


Вторник, 10.02.2015 г. 01:26 ч.
Профил
Мисли си че знае всичко
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 25.02.2008 г. 10:51 ч.
Мнения: 251
Местоположение: Велико Търново
Skype: trabanta601s
Automobile: trabant
Мнение Re: ВНИМАНИЕ! Във връзка с евентуални проблеми. - успешно пр
Супер много се радвам, че ще продължи форума и ще има къде да си споделяме и решаваме проблемите и най - вече да си помагаме кой с каквото може успех! [smilie=2beers]

_________________
Напред с двутактовите ни зверове!
Изображение


Вторник, 10.02.2015 г. 22:00 ч.
Профил
Начинаещ
Аватар

Регистриран на: Петък, 27.02.2015 г. 01:02 ч.
Мнения: 17
Местоположение: софия
Skype: niki.nina
Automobile: трабант
Мнение Re: ВНИМАНИЕ! Във връзка с евентуални проблеми. - успешно пр
Нов съм във форума и много се радвам че ще остане действащ. Браво на хора които мислят за останалите. Аз съм готов да си плащам за да мога да ползвам сайта. Дано и за напред да има хора които да помагат.


Понеделник, 09.03.2015 г. 13:09 ч.
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  

Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов