Напиши нова тема Отговори на тема  [ 47 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
За хостинга на форума 
Автор Съобщение
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 01:35 ч.
Мнения: 643
Местоположение: Варна
Мнение За хостинга на форума
Идеята е добра, подкрепата към нея - никаква!
Я на първо време да видим, колко от вас са мераклий да "дарят" някаква сума пари, за да бъде платен хостинга? Предлагам тази година, да бъде платен от потребителите. Наско ако все още има желанието (или някой друг, който е по на "ти" в тематиката) казва банкова сметка, в която да му преведем пари и го плаща! Ако до края на Февруари не успеем да съберем пари за един хостинг - за каква национална да си говорим!? Аз ще взема участие, ако не съм сам! Вие сте на ред!
ПП - Наско, колко е хостинга?

_________________
Прави к'вот трябва, пък да става к'вот ще!
Изображение


Петък, 08.01.2010 г. 01:01 ч.
Профил ICQ
Пърпоранчо
Аватар

Регистриран на: Петък, 29.02.2008 г. 19:18 ч.
Мнения: 430
Местоположение: гр. София
Automobile: Върви пеша
Мнение Re: Предложение за Националната среща
Спам

_________________
www.lozenetz-hospital.bg/static.php?content_id=51
www.pathologie.de/startseite/
www.esp-pathology.org/home
www.bpa-pathology.com
www.bgpathology.org/
www.patolog.ru/
www.ascp.org/content
publications.iarc.fr/
Трабантозавър


Последна промяна филип3 на Събота, 09.01.2010 г. 23:48 ч., променена общо 1 път

Петък, 08.01.2010 г. 04:02 ч.
Профил YIM WWW
Червеният Звяр
Аватар

Регистриран на: Неделя, 12.04.2009 г. 23:03 ч.
Мнения: 40
Мнение Re: Предложение за Националната среща
Аз ще дам пари не е проблем да отделя само кажете по какъф начин да ги пратя и по колко пари :) [smilie=2beers]


Петък, 08.01.2010 г. 12:15 ч.
Профил
Пърпоранчо
Аватар

Регистриран на: Петък, 29.02.2008 г. 19:18 ч.
Мнения: 430
Местоположение: гр. София
Automobile: Върви пеша
Мнение Re: Предложение за Националната среща
Спам

_________________
www.lozenetz-hospital.bg/static.php?content_id=51
www.pathologie.de/startseite/
www.esp-pathology.org/home
www.bpa-pathology.com
www.bgpathology.org/
www.patolog.ru/
www.ascp.org/content
publications.iarc.fr/
Трабантозавър


Последна промяна филип3 на Събота, 09.01.2010 г. 23:48 ч., променена общо 6 пъти

Петък, 08.01.2010 г. 20:25 ч.
Профил YIM WWW
Долен и зъл ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Събота, 16.02.2008 г. 14:26 ч.
Мнения: 227
Местоположение: Стара Загора
Мнение Re: Предложение за Националната среща
Не знам какво чакате. Никой нищо не е обещавал. Работата не е в плащането, а в това някой да се занимава. Този някой го няма.

_________________
http://www.vbox7.com/play:b720d575


Петък, 08.01.2010 г. 23:33 ч.
Профил
Пърпоранчо
Аватар

Регистриран на: Петък, 29.02.2008 г. 19:18 ч.
Мнения: 430
Местоположение: гр. София
Automobile: Върви пеша
Мнение Re: Предложение за Националната среща
Спам

_________________
www.lozenetz-hospital.bg/static.php?content_id=51
www.pathologie.de/startseite/
www.esp-pathology.org/home
www.bpa-pathology.com
www.bgpathology.org/
www.patolog.ru/
www.ascp.org/content
publications.iarc.fr/
Трабантозавър


Последна промяна филип3 на Събота, 09.01.2010 г. 23:48 ч., променена общо 1 път

Петък, 08.01.2010 г. 23:58 ч.
Профил YIM WWW
Долен и зъл ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Събота, 16.02.2008 г. 14:26 ч.
Мнения: 227
Местоположение: Стара Загора
Мнение Re: Предложение за Националната среща
Какво решение и каква отговорност? Който е навит да събира пари и да плаща. Не са много. Издразни ме, като започнахте всички да пишете ''Айде Наско да събере пари и да плати''. Обаче никой не казва ''Аз ще събера пари и ще платя хостинга''.

_________________
http://www.vbox7.com/play:b720d575


Събота, 09.01.2010 г. 00:35 ч.
Профил
Луд с картечница
Аватар

Регистриран на: Събота, 02.02.2008 г. 13:04 ч.
Мнения: 455
Местоположение: Густо майна, Филибето!...
Мнение Re: Предложение за Националната среща
филип3 написа:
А какво послание ще дадем на всички около нас и чуждестранните ни партньори? Осъзнавате ли отговорността и последствията от такова решение? Аз направих такава грешка в личен план, но не бих я повторил никога повече, защото едва не ме уби. Говоря сериозно. Но пък ми отвори очите за живота и вече мисля по много по-различен начин от преди. Това е вторият ни форум, значи ли, че трети няма да има? Какво сме научили като хора?


Послание?!?
Какво послание трябва да даваме въобще?
Кои са "чуждестранните ни партньори"?
Отговорност ?!? Последствия ?!?

Посланието ни го дава Луната всяка вечер. Имаме си и тема за това - май се наричаше "Размисли и послания"...
А това май едно време започна като автомобилен форум.

Да си говорим за пари:
60 лева. Толкова е най-евтиният годишен план +хостинг за една година. Даже сумата може да е леко завишена. Това, дето го ползваме в момента, е платено от бат ви Илко. Предишната година бях аз. Старият форум го плащаше Гемар (поне когато аз дофтасах, преди това не знам как е било).

Да си поговорим за време (което според англичаните също е пари):
Обедната почивка: я да видим кой се е осрал (БЕЗ извинение)...
Вечер вкъщи: има ли нов спам? "Ама аз искам стария чат...." "Що не работи картинната галерия ?!?" Айде рови се по сайтове, бори се със езиците за програмиране... Някой писал мнение все едно е бушмен олигофрен - айде редактирай нежно, и деликатно напомняй да прочете ония безсмислици, дето някой, кой знае защо, е нарекъл "правила"... щото иначе сме много груби и не е редно да трием направо... Да кажем между половин и два часа на вечер.

Да си поговорим за уважение: Васко, къде си? Ти можеш да разказваш много.

Защо няма да подновя хостинга ли?
Този форум не е даденост. Той е плод на труда на много хора. Много хора са вложили много време, енергия и нерви за да стане той едно по-приятно място. А сега форума заприличва на клоака. И няма изгледи да се оправи. А не искам труда на толкова хора като Тото, Гемар, Сони, бат ви Илко, Любо, Васко, Зизи, Ивака (ако пропускам някой - да ме извини) да се свързва с един одрискан, оспамен и с неграмотни писаници форум.

Т'ва а дереджето.


Събота, 09.01.2010 г. 01:21 ч.
Профил
Вече прави дребни ремонти
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 09.06.2008 г. 23:10 ч.
Мнения: 198
Местоположение: Стара Загора
Skype: etaniel4o
Automobile: Wartburg 1.3
Мнение Re: Предложение за Националната среща
Като ще го спираме да го спираме. Не е единствения форум в целия свят. Няма нужда да казваме кой писал неправилно и кой какво направил. Като не им харесва на някои хора спираме го и се местим в друг форум, света неспира до тук.

_________________
Знания и опит се трупат с количество натрупани щети. Когато унищожиш всичко ставаш експерт.


Събота, 09.01.2010 г. 01:35 ч.
Профил
Пърпоранчо
Аватар

Регистриран на: Петък, 29.02.2008 г. 19:18 ч.
Мнения: 430
Местоположение: гр. София
Automobile: Върви пеша
Мнение Re: Предложение за Националната среща
Спам

_________________
www.lozenetz-hospital.bg/static.php?content_id=51
www.pathologie.de/startseite/
www.esp-pathology.org/home
www.bpa-pathology.com
www.bgpathology.org/
www.patolog.ru/
www.ascp.org/content
publications.iarc.fr/
Трабантозавър


Последна промяна филип3 на Събота, 09.01.2010 г. 23:49 ч., променена общо 6 пъти

Събота, 09.01.2010 г. 04:24 ч.
Профил YIM WWW
Пърпоранчо
Аватар

Регистриран на: Петък, 29.02.2008 г. 19:18 ч.
Мнения: 430
Местоположение: гр. София
Automobile: Върви пеша
Мнение Re: Предложение за Националната среща
Спам

_________________
www.lozenetz-hospital.bg/static.php?content_id=51
www.pathologie.de/startseite/
www.esp-pathology.org/home
www.bpa-pathology.com
www.bgpathology.org/
www.patolog.ru/
www.ascp.org/content
publications.iarc.fr/
Трабантозавър


Последна промяна филип3 на Събота, 09.01.2010 г. 23:49 ч., променена общо 1 път

Събота, 09.01.2010 г. 04:40 ч.
Профил YIM WWW
Зеления миксер
Аватар

Регистриран на: Неделя, 10.02.2008 г. 23:09 ч.
Мнения: 214
Местоположение: Русе
Automobile: rennpappe
Мнение Re: Предложение за Националната среща
A не може ли да се прехвърлят мененията на друго място и моето да бъде изтрито?


Събота, 09.01.2010 г. 17:51 ч.
Профил WWW
Долен и зъл ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Събота, 16.02.2008 г. 14:26 ч.
Мнения: 227
Местоположение: Стара Загора
Мнение Re: Предложение за Националната среща
[quote="филип3"][/quote]
Не можах да разбера защо трябваше да изпишеш толкова редове за мисли,които могат да се съберат в 2 изречения. За съжаление нямам толкова много свободно време и ще отговоря по-просто. Наско е още по-зает, така че ще се включа малко и от негово име.
От доста време обсъждаме идеята да оставим само техническите раздели. Не го правим, защото ще изгубим потребители. Моето лично предпочитание е да си пишем само за колите, а като се виждаме тогава да обсъждаме приятелски и останалите теми. Първоначалната идея на форума беше точно такава - обсъждане на проблеми по колите ни. За съжаление колкото по-голям става един форум, толкова по-голям процент спам има. Когато има много нови мнения хората без личен живот обичат да прекарват целия си ден във в четене и писане. Един вид заместване на истинските социални контакти. Само че форумът не е за това. И така се ражда един цял раздел, в който всеки да споделя своите размисли и страсти, преживяванията си, фазите на луната. Абе каквото си поискаш. Да, ама форумът не е за това. В този раздел технически грамотните хора почти не пишат - имат си достатъчно работа. От друга страна потребителите си мислят, че всичко им е позволено в интернет, понеже няма как да бъдат наказани достатъчно строго. И така форумът се разводнява и трабантите ги споменаваме само от време на време в някоя тема. В един автомобилен форум трябва да се обсъждат автомобилите. Има достатъчно материал за разговор. Ако теб не те интересуват колите и не желаеш да научиш подробности за тяхното устройство, експлоатация и особености, не знам какво търсиш в автомобилен форум. Ако само искаш да бъдеш част от нещо - защо точно трабанти?
На всеки събор или даже регионална сбирка по някое време се заглеждам в лицата на хората. Стоят в колите, до отворените капаци, легнали да гледат окачването. Говорят си за това, което обичат - автомобила. Усмихнати са и очите им светят. Ако ти не си от тези хора, може би трябва да си отговориш на въпроса ''Чии го диря в автомобилен форум?''. Ако си от тях, ще четеш техническите раздели, ще четеш техническа литература, ще си цапаш ръцете и ще си един от нас - автомобилните манияци. Много повече ще те интересува слагането на дискови спирачки на Трабант, отколкото фазите на луната. За тях си има астрономически форуми.
Това е моето мнение и ми е писнало от хора, които киснат във форума, защото нямат какво друго да правят.
Сега за хостинга - който иска да събере пари и да го плати - за почти 2 месеца трябва да успее. Много ще ме е яд за стойностните теми, които бихме загубили и това беше причината да продължим миналата година. За глупостите в спамерския раздел няма да ме е яд.

_________________
http://www.vbox7.com/play:b720d575


Събота, 09.01.2010 г. 21:02 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: За хостинга на форума
И аз преди време доста мрънках да останат само технически раздели. В другите автофоруми има тонове технически теми. При 20 теми за повредени коли на ден 2-3 теми с размисли и страсти е нищо. При нас има по една техническа тема на седмица за трабант и по една на месец за вартбург. В същото време в разделите за спам се пише много.

Иначе тия 3-4лв на месец все някой ще се намери да ги плаща. Ама дали ще се намери кой да подържа форума, след като и другите колеги модератори май са на път да се откажат? Отвън изглежда много привлекателно да си шеф и да можеш да триеш, заключваш и банваш, но идеята на всичко това е форума да върви напред...

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Събота, 09.01.2010 г. 21:18 ч.
Профил
Пърпоранчо
Аватар

Регистриран на: Петък, 29.02.2008 г. 19:18 ч.
Мнения: 430
Местоположение: гр. София
Automobile: Върви пеша
Мнение Re: За хостинга на форума
От вас зависи да си направите форума.
Напълно съм съгласен, че трябва да е чисто технически, т.е. тясно профилиран.
Затова съм напълно съгласен да премахнете всичко, което не е по темата техника. Така форумът ще стане чисто професионален и всички съфорумци ще са доволни. Мисля, че бат Илко е напълно прав в мисленето ми и затова когато имам другата гледна точка, т.е. корективът, аз го приемам като собствено решение, защото съм убеден. Аз уважавам общото решение - за доброто на форума се оттеглям окончателно. Присъединявам към външните фенове на Трабант.
Само се учудвам, защо чак сега ми го казвате, а можеше много по-рано. Така щях да имам правилната настройка в разбирането и в поведението си.
Ще помоля уважаемите модератори да прочистят, колкото е възможно спамовете ми (подготвил съм темите и съм премахнал повечето постове - спам, за ваше улеснение). Знам, че ще е голям труд, но това е единственият начин, който имам да помогна.
Второто нещо, което искам да помоля модераторите, е да заличат регистрацията ми във форума - пратете ми някаква отчисляваща форма, ако е нужно на pm- ще ви дам и е-майл.
А за живота - колко много страни има. Всеки си върви по пътя. Поне видяхте, кое е неправилно като мислене и поведение, което може да е поука за по-младите. Който учи, той ще сполучи.

_________________
www.lozenetz-hospital.bg/static.php?content_id=51
www.pathologie.de/startseite/
www.esp-pathology.org/home
www.bpa-pathology.com
www.bgpathology.org/
www.patolog.ru/
www.ascp.org/content
publications.iarc.fr/
Трабантозавър


Последна промяна филип3 на Неделя, 10.01.2010 г. 00:12 ч., променена общо 7 пъти

Събота, 09.01.2010 г. 21:54 ч.
Профил YIM WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 47 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  

Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов