Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 20 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Честито на печелившите 
Автор Съобщение
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Честито на печелившите
Казано на кратко - от днес вече съм обикновен потребител на форума. Защо ли - омръзна ми. Някак си няма грам удовлетворение от работата ми когато форума има 50 потребителя и половината от тях отказват да пишат правилно и без заяждане. Опитите ми да ги накарам да спазват елементарните правила се разглеждат като заяждане, злоупотреба с власт и т.н. Далеч по-приятно ми е да си правя колата, да пускам тук там по някоя темичка и така.

За напред най-вероятно ще пиша рядко във форума. Освен това махам бановете, поставени от мен, ако някой колега му се занимава - да действа.

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Неделя, 20.12.2009 г. 15:20 ч.
Профил
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Вторник, 26.02.2008 г. 20:29 ч.
Мнения: 550
Местоположение: Пазарджик
Skype: j_totkow
Automobile: много ясно - трабант
Мнение Re: Честито на печелившите
значи ли сега, че ако някой път без да искаш нарушиш някое правило може да откачиш бан

и колегата спамер иван с махнат бан ли е :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
http://totkow.blogspot.com/


Последна промяна j_totkow на Неделя, 20.12.2009 г. 15:27 ч., променена общо 1 път

Неделя, 20.12.2009 г. 15:26 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: Честито на печелившите
Значи че съм потребител като всички останали, съответно да.

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Неделя, 20.12.2009 г. 15:27 ч.
Профил
Вече прави дребни ремонти
Аватар

Регистриран на: Неделя, 10.02.2008 г. 21:49 ч.
Мнения: 102
Местоположение: София
Skype: trabantmania
Automobile: Trabant 601s
Мнение Re: Честито на печелившите
Ще се наеме ли някой да те замести? То сега в форума има много неправилно написани мнения и теми, пък си представям като намалеят още модовете/админите какво ще стане.
Кога ли все пак ще заприлича нашия форум на немски такъв? :(


Неделя, 20.12.2009 г. 17:22 ч.
Профил
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Вторник, 26.02.2008 г. 20:29 ч.
Мнения: 550
Местоположение: Пазарджик
Skype: j_totkow
Automobile: много ясно - трабант
Мнение Re: Честито на печелившите
ем пуснете си анкета кой иска да е заместник и ние да гласуваме (така мисля че ще е най-добре)
съберете се там 4-5 човека и да решиме, все пак ще трябва да има някакъв контрол

_________________
http://totkow.blogspot.com/


Неделя, 20.12.2009 г. 17:42 ч.
Профил
Червеният Звяр
Аватар

Регистриран на: Неделя, 12.04.2009 г. 23:03 ч.
Мнения: 40
Мнение Re: Честито на печелившите
theultimate написа:
Казано на кратко - от днес вече съм обикновен потребител на форума. Защо ли - омръзна ми. Някак си няма грам удовлетворение от работата ми когато форума има 50 потребителя и половината от тях отказват да пишат правилно и без заяждане. Опитите ми да ги накарам да спазват елементарните правила се разглеждат като заяждане, злоупотреба с власт и т.н. Далеч по-приятно ми е да си правя колата, да пускам тук там по някоя темичка и така.

За напред най-вероятно ще пиша рядко във форума. Освен това махам бановете, поставени от мен, ако някой колега му се занимава - да действа.


Така е най добре прави си колата и да нети пука за другите пак реда ще дойде все някога така ,че гледай свойто неги гледай другите [smilie=2beers]


Неделя, 20.12.2009 г. 17:51 ч.
Профил
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 01:35 ч.
Мнения: 643
Местоположение: Варна
Мнение Re: Честито на печелившите
Пак имаш здрави нерви Васко - толкова време изкара... [smilie=2beers]

_________________
Прави к'вот трябва, пък да става к'вот ще!
Изображение


Понеделник, 21.12.2009 г. 00:31 ч.
Профил ICQ
Долен и зъл ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Събота, 16.02.2008 г. 14:26 ч.
Мнения: 227
Местоположение: Стара Загора
Мнение Re: Честито на печелившите
Bobi96 написа:
Ще се наеме ли някой да те замести? То сега в форума има много неправилно написани мнения и теми, пък си представям като намалеят още модовете/админите какво ще стане.
Кога ли все пак ще заприлича нашия форум на немски такъв? :(

Ще заприлича като заприличат потребителите на немските. С неправилно написаните мнения и теми все някак ще се оправим. Просто ще има повече време преди да се намеси модератор - следователно в темите ще има повече спам и ще има повече изтрити теми. Само че забравете за нови придобивки към форума. Всичките тия заглавни страници, чатове, ала-бала Васко ги прави.

_________________
http://www.vbox7.com/play:b720d575


Понеделник, 21.12.2009 г. 00:49 ч.
Профил
Луд с Вартбург
Аватар

Регистриран на: Петък, 23.05.2008 г. 15:11 ч.
Мнения: 77
Местоположение: ПЛЕВЕН
Skype: xelikopter353
Automobile: WR-353
Мнение Re: Честито на печелившите
смешна и жалка история [smilie=argue] [smilie=angry]

_________________
http://www.vbox7.com/play:123c65e4

2t-IFA___RaCinG___PleVeN___-IFA-2t


Понеделник, 21.12.2009 г. 10:25 ч.
Профил
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Вторник, 26.02.2008 г. 20:29 ч.
Мнения: 550
Местоположение: Пазарджик
Skype: j_totkow
Automobile: много ясно - трабант
Мнение Re: Честито на печелившите
Питам, защото много хора ги няма вече в тоя форум и заради глупости (това че Иван не може да пише правилно е проблем че не са го научили както трябва, няма и да се научи вече - тъпи хора няма, а мързеливи, също така че спами си спами, но това е още детското му мислене и с времето ще намелее, а и като ви види че се дразните още повече се нахъсва)
Наистина има правила и всеки е натиснал бутона че ги е "прочел" и че е съгласен.
По принцип в цялата ни страна има правила, но никой не ги спазва и не можеш в един форум да си абсолютно на 6 и безгрешен.
Не ме разбирайте погрешно, защото няма как да ви го обясня с писане - има други начини.
Когато го баннахте от форума той беше решил да прекратява проекта си и само заради причината че Вие му оказвахте подкрепа и когато е имал дни на отчаяние пак Вие сте му помагали като сте го стимулирали.
Също така влизам в положение на Васко, защото вече му е дошло до гуша да редактира хиляди мнения и теми объркали раздела си, понеже човека преди да ги постне не си ги е редактирал сам преди да натисне бутона - Изпрати или Прегледай
Всичко опира до самосъзнание като повечете го нямаме (включително и аз) но не сме виновни ние а начина ни на живот.
Васко няма да се върне като модератор вече и затова предложих да изберем нов ако ще да е с граматически тест или диктовка (няма да се върне вече заради ботове като Иван и още доста знайни и незнайни борци за маймуница и спаменица)
Но ако нямаме модератори които да ни ограничават и напомнят че си има правила, форума ще заприлича на Клозет ама тоя от селските дето са се напълнили и ако се сложи мая отиваш във градския вестник.
Трябва да се измисли някакво друго наказание освен Бан (ние сме форум с малко активни потребители) - например унижаване на потребителя - под името му да има нещо като например от филма "Алената буква" - дамгосан и да се знае отдалече, защото мене ако ме баннат си има програми с които да влизам под друг профил без да ме засечете по IP и пак да спамя и т.н. - просто това не е решението
Разбирам че и никой не е дал 1 лев за хостинга или за домейна и имаме ограничено пространство и все едно да имаш телефон със 11 мб памет и да искаш да имаш всички песни в него - същото е с форума.
Надявам се че не сте ме разбрали погрешно (тук се повтарям нарочно)
Имам да казвам адски много неща но не са тук, а по скайпа ще направим един разговор.
Много ми хареса как си общуват хората от другия трабантов форум - защо тук няма такива работи а?
Не подкрепям и не оплювам никой, всичко горенаписано е мое виждане без да е повлиявано от 3-ти лица.

_________________
http://totkow.blogspot.com/


Понеделник, 21.12.2009 г. 11:48 ч.
Профил
Начинаещ

Регистриран на: Четвъртък, 04.12.2008 г. 23:01 ч.
Мнения: 20
Местоположение: Нова Загора
Skype: koko--92
Мнение Re: Честито на печелившите
Не се притеснявайте ,иван няма никви намерения да посещава форума,само отвреме на време следи срещите че имал неква борчове да оправа.Иначе се е телепортирал при старозагорките фенове http://www.stzcarfans.com/forum/viewtopic.php?t=2957

_________________
http://www.stzcarfans.com/forum/viewtop ... 6640#26640 последно мнение


Понеделник, 21.12.2009 г. 13:45 ч.
Профил
Червеният Звяр
Аватар

Регистриран на: Неделя, 12.04.2009 г. 23:03 ч.
Мнения: 40
Мнение Re: Честито на печелившите
Немога да разбера едно Иван си е още хлапе и още както се вика не се доразвил а има още много време не става за 1-2-3 години а ми постепенно в живота се развива и не виждам какъф ви е проблема спрямо него това ,че спами и се заяжда това е съвсем нормално при всеки от нас го е имало този период от време (побертецките истории както се вика )и много по големи хора да му се впрягате защо ?! се пак сме колеги трябва да се подкрепяме и аз си изпускам нервите по някога с несмислени коментари и т.н това никой лично да него взима просто както се вика и аз още съм с децкия акълл..Иван е упорито момче до колкото знам е по малак и му свалям шапка че си прави 2т-Трабанта Момчета не неговата възраст ходят по идиотските дискотеки пушат дрогирват и куп глупости...вместо повечето от форума да му се радваме има хора които го газат ...има неща за които несте прави се пак е един млад младеж които гони някакфа цел и с успех от колкото да е пропаднал оли***** извинявам се за израза но това е факт никой не гледа положителния успеx секи гледа лошото ... П.С извинявам се на някой хора от форума по скоро към модераторите и към админите и към сички останали ако съм ви засегнал по някфа причина не, е било умишлено поздрави ! [smilie=2beers]


Понеделник, 21.12.2009 г. 14:44 ч.
Профил
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Вторник, 26.02.2008 г. 20:29 ч.
Мнения: 550
Местоположение: Пазарджик
Skype: j_totkow
Automobile: много ясно - трабант
Мнение Re: Честито на печелившите
Много почна да се задълбочава темата.Сега някой ще ти напише отвод на твойто мнение :mrgreen:
Нека да спрем дотук и да забравим какво е било и какво е станало, а да преговорим фактите, а те са:

1.Единия от модераторите е аут и няма кой да редактира постове;
2.Вече форума почва да се пълни с ^айна;
3.Идва Коледа и няма да получите подаръци щото не слушате.

Какво правим?

1.Избираме нов модератор (предложете се за да направим анкета, Васко няма да иска да е пак, но ще го попитам по скайпа евентуално дали не мисли да се връща, защото той е човека дето знае най-добре мурафетите тука)
2.Новия модератор почва да чисти и редактира (има къде да се упражнява :mrgreen: :mrgreen: )
3.Дядо Коледа идва и ни зарадва с подаръци (аз слушах и имам плевенски подарък за Коледа ;) )

_________________
http://totkow.blogspot.com/


Понеделник, 21.12.2009 г. 15:25 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: Честито на печелившите
Не съм единствения модератор - Бат Илко и доктор Зизи редовно четат форума. И в нито един друг автофорум няма да се интересуват дали някой е пубер, дали има семейни или личности проблеми, дали не е учил БЕЛ в училище - като нарушиш правата те банват и на никой не му пука. Единствено този форум се приема не като привилегия, а като даденост.

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Понеделник, 21.12.2009 г. 15:46 ч.
Профил
Червеният Звяр
Аватар

Регистриран на: Неделя, 12.04.2009 г. 23:03 ч.
Мнения: 40
Мнение Re: Честито на печелившите
theultimate написа:
Не съм единствения модератор - Бат Илко и доктор Зизи редовно четат форума. И в нито един друг автофорум няма да се интересуват дали някой е пубер, дали има семейни или личности проблеми, дали не е учил БЕЛ в училище - като нарушиш правата те банват и на никой не му пука. Единствено този форум се приема не като привилегия, а като даденост.


Това е така,се пак трябва малко компромис да се прави до допустимото...ами дано има ред аз съм за да спазването на правата преди не бях но ,сега вече ги спазвам.. Васко не, неможе в автофорум да се пускат за разпродажба на Кир**** дрехи и перилни препратати и на хранителни добавки това си е жива гавра ...трябва малко ред и повече дисциплина... поздрави [smilie=2beers]


Понеделник, 21.12.2009 г. 16:02 ч.
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 20 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов