Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Честито на печелившите 
Автор Съобщение
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 01:35 ч.
Мнения: 643
Местоположение: Варна
Мнение Re: Честито на печелившите
doofus позна...
2t-Pleven-2t написа:
.........

Ти хубаво защитаваш Иван, но замисли ли се защо се стигна до там? Виждаш ли някаква разлика в правописа, който показва в онзи форум (не е перфектен, но е за поне среден) и този, който показваше тук (ако го види даскалицата му по БЕЛ, доживотно няма да завърши средно)? Да виждаш някаква разлика в отношението към другите - най-вече уважението?
Лично аз, на 100% подкрепям модераторите във взетото от тях решение относно него. Направиха му куп забележки, отправиха и предупреждения, а той не само, че неискаше да чуе за к'во иде реч, ами беше и доста нагъл!
Категорично не съм съгласен с теб, че е нормално да се заяжда, ако ще и пубертетка в мензис да е! Това не е оправдание! Като за капак на всичко, той не само, че не се извини, ами и след изтичане на бан-а продължи да се държи нагло! Всеки се изпуска, всеки греши - важно е да си признаеш грешката и да се извиниш! Няма как да искаш от другите да подкрепят някакво самозабравило се пишлеме, което още изживява пубертета си, не ги уважава, не спазва правилата написани за всички и подскача като ущипана госпожица, когато му се направи забележка! Много от нас (включително и аз) сме били на неговите години, пишейки в този форум, НО уважавайки другите!
В стария форум съм грешил и Наско (когато още бе манаф), Бат Илко и тогавашната администрация са ми правили куп забележки. Взимал съм си поука - кога по-лесно, кога по-трудно и очевидно е имало ефект, щом до ден днешен продължаваме успешно съжителство из форума. Днес повечето от тях ги уважавам! Дали някога Иван ще уважава хората, правили му забележки или ще е над тези неща - никой няма право да му прави?

_________________
Прави к'вот трябва, пък да става к'вот ще!
Изображение


Понеделник, 21.12.2009 г. 20:07 ч.
Профил ICQ
Червеният Звяр
Аватар

Регистриран на: Неделя, 12.04.2009 г. 23:03 ч.
Мнения: 40
Мнение Re: Честито на печелившите
....

абе това си ваша работа неви разбирам пак се повтарям колкото и да не ви я приятен неможе сички да сме си интересни .....2-ро гледайте както викате (детето) какво е направил е не сички тук да го ругаете гледайте в положителен аспект това си е ваша работа това е мойто виждане и няма да си го промена Ванка продължавай само така да ни радваш на пук на другите ,аз се обръщам , към Модераторите,Админите да земат да заключат тази тема няма смисал да се спори !!!!поздрави


Вторник, 22.12.2009 г. 01:01 ч.
Профил
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 01:35 ч.
Мнения: 643
Местоположение: Варна
Мнение Re: Честито на печелившите
Едно си баба знае, едно си баба бае...
[smilie=2beers]

_________________
Прави к'вот трябва, пък да става к'вот ще!
Изображение


Сряда, 23.12.2009 г. 15:31 ч.
Профил ICQ
Начинаещ

Регистриран на: Четвъртък, 04.12.2008 г. 23:01 ч.
Мнения: 20
Местоположение: Нова Загора
Skype: koko--92
Мнение Re: Честито на печелившите
Един се е родил да сее, друг - да пее

Много баби - хилаво дете

Стадо без мърша не бива

[smilie=2beers]

_________________
http://www.stzcarfans.com/forum/viewtop ... 6640#26640 последно мнение


Сряда, 23.12.2009 г. 17:06 ч.
Профил
Долен и зъл ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Събота, 16.02.2008 г. 14:26 ч.
Мнения: 227
Местоположение: Стара Загора
Мнение Re: Честито на печелившите
Ако някой има да добави нещо, което се различава от последните две мнения, да ми пише да отключа темата.

_________________
http://www.vbox7.com/play:b720d575


Сряда, 23.12.2009 г. 17:14 ч.
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  

Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов