Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 22 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Искате ли, да има възможност за "ЪПване" на обяви? 

Искате ли, да има възможност за "ЪПване" на обяви?
Анкетата свършва на Четвъртък, 26.11.2009 г. 21:23 ч.
През седмица. 55%  55%  [ 11 ]
През две седмици. 15%  15%  [ 3 ]
НЕ. 20%  20%  [ 4 ]
През друг период. (Посочете го!) 10%  10%  [ 2 ]
Общо гласове : 20

Искате ли, да има възможност за "ЪПване" на обяви? 
Автор Съобщение
Ентусиаст

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 01:47 ч.
Мнения: 741
Местоположение: Русе
Мнение Искате ли, да има възможност за "ЪПване" на обяви?
:?:


Четвъртък, 12.11.2009 г. 21:23 ч.
Профил
Долен и зъл ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Събота, 16.02.2008 г. 14:26 ч.
Мнения: 227
Местоположение: Стара Загора
Мнение Re: Искате ли, да има възможност за "ЪПване" на обяви?
Че от какъв зор. Обявите са достатъчно малко, за да можем да ги следим. Ако UP-ването е разрешено, няма да получаваме повече информация, а по-трудно ще разбираме кога има нещо ново. Предполагам, че всеки, който търси някакви части е изчел всички или почти всички теми. Ако си ъпвате темите нищо няма да спечелите, а всяка нова тема ще бъде избутвана надолу и няма да бъде прояетена. Твърдо съм против. Обосновете се защо да е разрешено. Само с ''Абе що да не стане еди как си, щото по ме кефи'' промени не се правят.

_________________
http://www.vbox7.com/play:b720d575


Четвъртък, 12.11.2009 г. 22:09 ч.
Профил
Ентусиаст

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 01:47 ч.
Мнения: 741
Местоположение: Русе
Мнение Re: Искате ли, да има възможност за "ЪПване" на обяви?
Бат Илко, с цялото си уважание към теб. Първо - каква е логиката всички теми в обяви пускани от модератори, да бъдат закачени и в същото време същите да пишат, че няма право на ЪПване? И второ - какъв е проблема теми на по месец да се качват нагоре, кой е ощетеният в случая? На твоят довот за новите теми аз пък изтъквам, че по същата тая логика има дата и час на мненията и всеки може, да види коя обява е нова и коя не.... не е ли така?

Нямам нищо лично към никой от модераторите и администраторите. Знам, че губите време да подреждате форума без да извличате полза от това.
Изказвам мнение, което съм сигурен, че ще бъде подкрепено от множество потребители.

Аз лично гласувах за 2 седмици. Някой е гласувал за друг период - нека назове периода, ако обича.


Четвъртък, 12.11.2009 г. 22:51 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: Искате ли, да има възможност за "ЪПване" на обяви?
Пускали ли сте обява в тунинг.бг или във форума на дата? За един ден вече е на трета страница. Тук за два месеца имаме между 2 и 3 страници. Не е особено трудно да ги прегледаш. Защо модераторските теми са най отгоре? Ами може и да не ви хареса отворора в случая. Както знаете никой от нас не взима пари за това че е модератор. Някои даже дават, а всички дават от времето си. Трябва да има някаква далавера :mrgreen:

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Петък, 13.11.2009 г. 00:28 ч.
Профил
Ентусиаст

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 01:47 ч.
Мнения: 741
Местоположение: Русе
Мнение Re: Искате ли, да има възможност за "ЪПване" на обяви?
Приемете тази анкета като един вид референдум....ако искате. Все пак форума има създатели, има администратори, има модератори, но най-вече има потребители!
След 2 седмици така или иначе ще свърши анкетата, а какво ще последва от там на сетне остава във ваши ръце. Със сигурност ще има разсърдени след тазвечершните ми коментари, но се замислете дали е с право?
Не искам да развалям отношенията си с никой от вас, живот и здраве на събора догодина ще се видим. :wink:


Петък, 13.11.2009 г. 01:16 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: Искате ли, да има възможност за "ЪПване" на обяви?
Има един смислен възможен ъп. Изтриваш си последния ъп и пишеш нов. Но 10 мнения ъп на нещо, което не се продава - няма да стане.

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Петък, 13.11.2009 г. 11:42 ч.
Профил
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Вторник, 26.02.2008 г. 20:29 ч.
Мнения: 550
Местоположение: Пазарджик
Skype: j_totkow
Automobile: много ясно - трабант
Мнение Re: Искате ли, да има възможност за "ЪПване" на обяви?
да е вярно може ли да има 1 ъп и да си го обновяваш за 1 седмица а не да се трупа
UP
Up
up
uP
Up

_________________
http://totkow.blogspot.com/


Петък, 13.11.2009 г. 14:26 ч.
Профил
Ентусиаст

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 01:47 ч.
Мнения: 741
Местоположение: Русе
Мнение Re: Искате ли, да има възможност за "ЪПване" на обяви?
Вярно е, ама какво общо има това с темата. Нека това да е начина, но да го има.


Петък, 13.11.2009 г. 16:20 ч.
Профил
Кандидат-фен
Аватар

Регистриран на: Неделя, 10.02.2008 г. 20:43 ч.
Мнения: 455
Местоположение: с.Кирилово
Automobile: Trabant 601
Мнение Re: Искате ли, да има възможност за "ЪПване" на обяви?
Не само разрешен ами според мен трябва да е задължителен подобен ъп.Нека всеки който не си е погледнал обявата повече от 2 седмици да се трие автоматично.Обявите са бая и със сигурност 80% не са активни.

_________________
Къни и фърга
http://vbox7.com/play:b253bfd8


Петък, 13.11.2009 г. 22:55 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: Искате ли, да има възможност за "ЪПване" на обяви?
Стари теми няма да се трият. Доста голяма част от смислените обяви се пишат от хора, които много рядко влизат във форума или изобщо не работят с компютър и са накарали някой приятел да го напише.

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Петък, 13.11.2009 г. 23:18 ч.
Профил
Ентусиаст

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 01:47 ч.
Мнения: 741
Местоположение: Русе
Мнение Re: Искате ли, да има възможност за "ЪПване" на обяви?
Те тия "нарциси" в момента са 14 с/у 4 "ненарциса". И според мен "ненарциси" са точно модераторите....
Още нещо....Зизи, ти като си купуваш трабант от форума и пишеш в търсачката "трабант" или "запазен трабант" ли?!?
Абе загубена битка е, ама то може ли да излезеш на глава... :|
И още нещо, Зизи, колко пъти си ползвал търсачка с цел търсене на обява?


Събота, 14.11.2009 г. 02:00 ч.
Профил
Ентусиаст

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 01:47 ч.
Мнения: 741
Местоположение: Русе
Мнение Re: Искате ли, да има възможност за "ЪПване" на обяви?
Нямам желание да пиша повече честно казано. И аз съм постоянно във форума, но имах предвид, че използването на търсачка за обяви не е особено добър вариянт като се има предвид, че ако купиш нещо то 90% ще е случайно, а не защото си го търсил...Като търсиш си има раздел за купува...както и да е, аз се изморих да споря. :| :?


Събота, 14.11.2009 г. 13:15 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: Искате ли, да има възможност за "ЪПване" на обяви?
Да кажем че си търся трабант. Проверих - 3 страници ми отнеха около 5 минути да ги прегледам внимателно и открих 6 трабанта за продажба. В другите форуми като си търсиш кола има 100 обяви и има значение как са подредени. Тук дали ще ми отнеме 5 или 3 минути е все едно и също. От тия 6 трабанта да кажем че на 3 не ми харесва цената - страхотен проблем е че една обява от другите три е неактуална и ще се набутам с 20 стотинки за GSM.....

Да - форума не върви и е пълно с глупости. Но това не зависи от управата. Какви ли не подреждания, правила, чистки не съм правил. Проблема на този форум е на първо място малкото коли. Има максимум стотина коли, от които не повече от половината се движат. Малка част от собствениците им правят нещо сериозно по колите, още по-малка част от тях го описват.

Който търси намира. Няма как да се продаде трабант кошник за 600+лв, нито части за трицифрени суми. Проблема не е, че хората не ги виждат - просто не харесват цените.

PS: Само за да прекратя безсмисления спор бих разрешил по 1 ъп (разбира се ако колегите от управата са съгласни). Да видим след една седмица какво ще измислите за да оправдаете лошото състояние на форума.

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Събота, 14.11.2009 г. 19:23 ч.
Профил
Ентусиаст

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 01:47 ч.
Мнения: 741
Местоположение: Русе
Мнение Re: Искате ли, да има възможност за "ЪПване" на обяви?
Васко, :shock: защо ме караш да продължавам, да пиша? Кога съм споменавал за лошо състояние на форума, дори и да е такова?!? Още повече да упреквам някого... Всичко съм написал съвсем ясно. И съжелявам, че чак сега видях едно мнение на Зизи, защото излиза, че заради мен трябва да си маха обявата и още по-зле - да си изхвърля частите на Надин..
Съберете се старейшините и решете, дали ще вземате предвид резултата от анкетата.


Последна промяна ChakaZulu на Неделя, 15.11.2009 г. 00:38 ч., променена общо 2 пъти

Събота, 14.11.2009 г. 20:01 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: Искате ли, да има възможност за "ЪПване" на обяви?
Не, мисълта ми беше друга. Не ми е проблем това да бъде разрешено.

Ама какво усилие изисква да прочетеш 3 страници с теми и има ли изобщо значение реда им :)

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Събота, 14.11.2009 г. 20:07 ч.
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 22 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  

Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов