Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Въпрос за UP-ването!? 
Автор Съобщение
Ентусиаст

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 01:47 ч.
Мнения: 741
Местоположение: Русе
Мнение Въпрос за UP-ването!?
Айде моля Ви, да разясните защо въпросното UP-ване е нежелателно не, ами направо забранено! Не съм виждал друг подобен форум, моля обяснете виждането си по въпроса. Нека има някакви правила - 48, 72 часа, каквото го измислите, за да могат хора, които нямат възможност да посещават форума често да имат шанс да видят обявите - нали в крайна сметка те са затова! Ще е интересно на доста хора.
А това, че администратори и модератори си правят, каквото си пожелаят въобще няма да го коментирам - триене на теми теми и коментари е част от ежедневието или по-скоро злободневието! Дребни измекярщини присъщи за БГ. Не говоря за тея, които нарушават правилата по един или друг начин!

Не искам да се заяждам! Това мислех да го пиша отдавна, сега се подсетих като видях една обява.


Сряда, 07.01.2009 г. 15:38 ч.
Профил
Луд с картечница
Аватар

Регистриран на: Събота, 02.02.2008 г. 13:04 ч.
Мнения: 455
Местоположение: Густо майна, Филибето!...
Мнение Re: Въпрос за UP-ването!?
ChakaZulu написа:
Айде моля Ви, да разясните защо въпросното UP-ване е нежелателно не, ами направо забранено! Не съм виждал друг подобен форум, моля обяснете виждането си по въпроса. Нека има някакви правила - 48, 72 часа, каквото го измислите, за да могат хора, които нямат възможност да посещават форума често да имат шанс да видят обявите - нали в крайна сметка те са затова! Ще е интересно на доста хора.
А това, че администратори и модератори си правят, каквото си пожелаят въобще няма да го коментирам - триене на теми теми и коментари е част от ежедневието или по-скоро злободневието! Дребни измекярщини присъщи за БГ. Не говоря за тея, които нарушават правилата по един или друг начин!

Не искам да се заяждам! Това мислех да го пиша отдавна, сега се подсетих като видях една обява.


Лично мнение като изпълняващ функцията на администратор:
Обявите в нашия форум заемат страница и половина. Въобще не е много. Членувам и в един друг автофорум - там са разделени на 5 категории, и пак списъкът на всяка от тях е по 5-6 страници, че и отгоре. При такъв огромен масив от обяви е съвсем нормално да има UP - там темата за продажба за 2 дни може да избяга на 3-та страница. Ние имаме 30 обяви. И при тази ситуация има безсмислени заяждания по обявите, а ако толерираме ъп-овете, към тези заяждания ще се добави и съревнование на кой да му е най-горе обявата. А списъкът е само страница и половина. :) Надявам се, че ще ме разбереш.

А си чувал народната поговорка "гарван гарвану око не вади". На мен никой от другите администратори няма да тръгне да ми прави забележка, както и аз на тях - така е преценил на момента, така е реагирал. Ако имаш конкретно възражение защо е затрито дадено мнение или тема - попитай тук, предполагам, че който го е изтрил няма да го е страх да се обоснове. :)

_________________
Hard to the core ! [smilie=2beers]


Сряда, 07.01.2009 г. 17:32 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: Въпрос за UP-ването!?
Така е. Във форума на VW от последните 2 седмици има едно 20 страници теми. Там има файда да се ъпва. Ама при нас има ли значение на кое място ти е темата, като така или иначе за две страници?

Относно триенето. Нека някой предложи друг по-качествен метод за триене на спама. Така или иначе го има. Другия вариант е с 3 предупреждения и БАН, който в такъв малък форум няма да работи като хората. Какво да направя с 5 коментара на хора, които обясняват че стоката е боклук и не си струва, както е с бмв-то на Марто? Какво да направя като някой пусне тотално неграмотна тема "Бацко продаам разбииш ли Тръбан много варви дига 120!"?

Разберете, раздел продава е за продажба, не за пазърлък. Идеята е аз да пусна тема Продавам Х, на Y километра блабла, от София, gsm:123, снимчици. И другите да питат само ако наистина се интересуват от офертата и имат смислени въпроси. Който иска да се пазари защо не използва ЛС?

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Сряда, 07.01.2009 г. 20:19 ч.
Профил
Ентусиаст

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 01:47 ч.
Мнения: 741
Местоположение: Русе
Мнение Re: Въпрос за UP-ването!?
Аз говоря за съвсем целенасочено триене!
На мнения в обяви и обяви, с цел обявата или коментара да не се види от съфорумци!
Много добре знаете за какво говоря!
Но както каза колегата Nasakoto:
Цитат:
А си чувал народната поговорка "гарван гарвану око не вади".


Сряда, 07.01.2009 г. 20:43 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: Въпрос за UP-ването!?
Единствения коментар който съм изтрил по този начин беше на Викса, като преди 2-3 месеца каза Абе зизи ти да не правиш лимузина, по обясними причини :)

Всичко друго, което трия е:
- СПАМ
- заяждане, нападки, псувни, обиди
- тъпи коментари в разделите за покупко-продажба
- некадърно написани мнениея в същите раздели
- теми за покупко-продажба по желание на автора

Ако някой мисли че не е така да даде някакъв пример...

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Сряда, 07.01.2009 г. 20:55 ч.
Профил
Ентусиаст

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 01:47 ч.
Мнения: 741
Местоположение: Русе
Мнение Re: Въпрос за UP-ването!?
Нека да приключим спора.....нали не си ти единствения, който трие!? :wink:


Сряда, 07.01.2009 г. 21:29 ч.
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов