Напиши нова тема Отговори на тема  [ 120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
за главната страница на 2Т 
Автор Съобщение
Regular User
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 02:12 ч.
Мнения: 1090
Местоположение: Stara Zagora
Automobile: Wartburg 353S
Мнение Re: за главната страница на 2Т
Просто си изкавазвам мнението и съответно като един от шефовете тук и най-стария член, държа то да се вземе предвид :)

[smilie=2beers]


Четвъртък, 14.05.2009 г. 17:57 ч.
Профил
Regular User
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 02:12 ч.
Мнения: 1090
Местоположение: Stara Zagora
Automobile: Wartburg 353S
Мнение Re: за главната страница на 2Т
Предлагам страницата да бъде качена на 19 Май - по случай 5 годишнината на http://www.2tpower.com

Разбира се това зависи най-вече от хората които работят по този сайт, просто давам идея.


Четвъртък, 14.05.2009 г. 18:17 ч.
Профил
FingerBoard-BG
Аватар

Регистриран на: Четвъртък, 29.01.2009 г. 03:46 ч.
Мнения: 74
Местоположение: София, Дружба-2
Skype: bobbcho
Automobile: Трабант 601Т
Мнение Re: за главната страница на 2Т
Ами в момента фаиловете са при doofus .. снощи му ги дадох за да направи галерията на сайта или поне така каза ... сега ще изчакам да видя какво ще направи и да ми го върне за да оправя хеадера (картинката горе) и да го дам на theultimate за да направи картинките да се сменяли ... и после някой да го качи :)

_________________
Моето Трабси


Четвъртък, 14.05.2009 г. 18:30 ч.
Профил
Ентусиаст

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 01:47 ч.
Мнения: 741
Местоположение: Русе
Мнение Re: за главната страница на 2Т
Ивак, ти не просто даваш идея, ти заповядваш! Аз си мисля, че не само не искаш да има други IFA машини освен Вартбург и Трабант, ами и искаш да има само 2т Вартбурзи! Ясно е, че си председател на клуба, ясно е че си първият член на форума, но какво означава мнението ти да натежи? На кого да натежи, по какъв начин? Нито един от форума не натрапва мнението си на едно страница от темата общо, във всеки пост!?!?

Тва не е нито тоталитаризъм, нито абсолютизъм, а Форум!

Аз съм тотално разочарован от отношението ти към форума и към членовете! А за напатките към Зизи оставам безмълвен! Ако си мислиш, че твоя Вартбург с 20 кила кит е уникален, дълбоко грешиш!
Shame of you!


Четвъртък, 14.05.2009 г. 20:26 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: за главната страница на 2Т
Нужно ли е да се обиждате един друг? За всяко нещо почвате да се псувате чия кола е най-скапана. Аз също съм на мнение че форума е за двутактови машини като цяло, на никой няма да навреди един красив баркас или фрамо ако има такива разбира се.

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Четвъртък, 14.05.2009 г. 23:09 ч.
Профил
Regular User
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 02:12 ч.
Мнения: 1090
Местоположение: Stara Zagora
Automobile: Wartburg 353S
Мнение Re: за главната страница на 2Т
Как разбра че има 20 кила кит по моя Вартбург бе? И като си толкова отворен направи нещо по-добро, спечели си и ти уважение в другите клубове и взимай грамоти по събори, пък тогава говори.
Не си виждате гнилочите...
Под това мнението ми да натежи искам да кажа по сериозно да се вземе предвид, не че заповядвам, аз не мога и нямам правото да заповядвам тук.
Не съм казал че искам да има само 2Т машини, къде го видя написано това? Между другото съм съгласен със вариянта да се сменят картинки на подбрани коли от форума.
Така поне няма сърдити. Щото не виждате как ви изглеждат колите, а някой друг ви е крив...


Четвъртък, 14.05.2009 г. 23:15 ч.
Профил
Regular User
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 02:12 ч.
Мнения: 1090
Местоположение: Stara Zagora
Automobile: Wartburg 353S
Мнение Re: за главната страница на 2Т
theultimate написа:
Аз също съм на мнение че форума е за двутактови машини като цяло, на никой няма да навреди един красив баркас или фрамо ако има такива разбира се.


Само дето няма такава машина във форума която да изглежда добре.

Аз викам да сложим една снимка на моя вартбург както е без калници или по шприц, мисля че ще е много добре а? :mehehehehe:


Четвъртък, 14.05.2009 г. 23:19 ч.
Профил
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Вторник, 26.02.2008 г. 20:29 ч.
Мнения: 550
Местоположение: Пазарджик
Skype: j_totkow
Automobile: много ясно - трабант
Мнение Re: за главната страница на 2Т
Няма смисъл да спорите тука - няма значение каква е колата, а важно е дали си я харесва собственика и има ли финансовата възможност или друга причина за да я направи безупречна
Но за заглавната страница наистина трябват по-хубави коли

Утре след работа ще правя галерията - по една малка снимка с линк към темата му в гараж (ако някой има нова снимка на колата си - да я праща, ако искате и на имейла ми doofus@abv.bg пращайте снимки, иначе слагам снимки от публикуваните ви досега в темата "нашите коли"

_________________
http://totkow.blogspot.com/


Петък, 15.05.2009 г. 00:05 ч.
Профил
Ентусиаст

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 01:47 ч.
Мнения: 741
Местоположение: Русе
Мнение Re: за главната страница на 2Т
Ivaka написа:
Как разбра че има 20 кила кит по моя Вартбург бе? И като си толкова отворен направи нещо по-добро, спечели си и ти уважение в другите клубове и взимай грамоти по събори, пък тогава говори.
Не си виждате гнилочите...
Под това мнението ми да натежи искам да кажа по сериозно да се вземе предвид, не че заповядвам, аз не мога и нямам правото да заповядвам тук.
Не съм казал че искам да има само 2Т машини, къде го видя написано това? Между другото съм съгласен със вариянта да се сменят картинки на подбрани коли от форума.
Така поне няма сърдити. Щото не виждате как ви изглеждат колите, а някой друг ви е крив...

За кита беше образно казано, не мога да го премеря на око, но примерно! :mrgreen:
А това за гнилочите е много интересно, не знам на кого го натрапваш? :roll:
Това, че си взел грамота сред 4 вартбурга не значи, че вартбурга ти е най-добрия.
Мисли си каквото си искаш, само си спомни на събора като започнахме да обсъждаме фугите и ти отсече: "Абе сега кусури ли ше си търсим?" - Явно го приемаш много лично, а не съм имал нищо такова предвид.
А това, че вартбурга с 1.3 бил недомислица нещо не го разбрах? Кое е недомислицата?


Петък, 15.05.2009 г. 14:49 ч.
Профил
Regular User
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 02:12 ч.
Мнения: 1090
Местоположение: Stara Zagora
Automobile: Wartburg 353S
Мнение Re: за главната страница на 2Т
Никъде не съм писал че 1.3 е недомислица - добре знаеш че много харесвам и уважавам 1.3тата и някой ден с гордост и кеф бих притежавал и стягал такъв.
За фугите - всички знаем че Вартбурга от завода излиза с неравномерни фуги.
За грамотите - всяка година комисията която ги определя казва едно и също - "Идват и си отиват Вартбурзи на тоя събор, гледаме, ама нещо по добро от твоя не виждаме".


Петък, 15.05.2009 г. 15:27 ч.
Профил
Ентусиаст

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 01:47 ч.
Мнения: 741
Местоположение: Русе
Мнение Re: за главната страница на 2Т
:)
И все пак нека форума преди всичко е IFA! :wink:


Петък, 15.05.2009 г. 16:41 ч.
Профил
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Вторник, 26.02.2008 г. 20:29 ч.
Мнения: 550
Местоположение: Пазарджик
Skype: j_totkow
Automobile: много ясно - трабант
Мнение Re: за главната страница на 2Т
вижте как направих галерията и си кажете мнението
колите съм ги слагал по азбучен ред на собствениците (сигурен съм че съм изпуснал някой и той ако може да си каже)
мога да добавя линкове на който иска към темата му (или за всички снимки линк към темата му)
по натам който иска да направи галерия на флаш (засега аз съм пас, понеже не мога)
ето линк
http://doofus.1gb.bg/gallery.html

_________________
http://totkow.blogspot.com/


Събота, 16.05.2009 г. 21:32 ч.
Профил
Знайко
Аватар

Регистриран на: Неделя, 10.02.2008 г. 16:23 ч.
Мнения: 176
Местоположение: София/Дания
Мнение Re: за главната страница на 2Т
doofus написа:
вижте как направих галерията и си кажете мнението
колите съм ги слагал по азбучен ред на собствениците (сигурен съм че съм изпуснал някой и той ако може да си каже)
мога да добавя линкове на който иска към темата му (или за всички снимки линк към темата му)
по натам който иска да направи галерия на флаш (засега аз съм пас, понеже не мога)
ето линк
http://doofus.1gb.bg/gallery.html


Така е станало много хубаво!
Браво! [smilie=2beers]


Неделя, 17.05.2009 г. 20:19 ч.
Профил
Wing Tsun Fighter
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 19.01.2009 г. 17:15 ч.
Мнения: 225
Местоположение: Пловдив
Мнение Re: за главната страница на 2Т
Иха много е яко. Браво.

_________________
Нормалните хора вярват, че ако нещо не работи, значи не е направено добре. Инженерите вярват, че ако нещо не работи, просто още не е довършено.


Неделя, 17.05.2009 г. 22:17 ч.
Профил
N.Paunov
Аватар

Регистриран на: Вторник, 17.06.2008 г. 19:22 ч.
Мнения: 148
Местоположение: Димитровград
Skype: nikola.paunov
Automobile: 5xTt 600;4xWt 311
Мнение Re: за главната страница на 2Т
Лошото е, че снимките са разтегнати.Иначи идеа е хубава и се е получило [smilie=2beers] добре


Неделя, 17.05.2009 г. 23:24 ч.
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов