Напиши нова тема Отговори на тема  [ 53 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
VІІІ Национален събор на трабантите Лозница 2011 
Автор Съобщение
Блокира си коляновия вал

Регистриран на: Понеделник, 11.02.2008 г. 16:34 ч.
Мнения: 94
Местоположение: гр.Лозница
Мнение VІІІ Национален събор на трабантите Лозница 2011
Уважаеми съфорумници, тази година предстои провеждането на VІІІ нац. събор на трабантите в Лозница. Понеже в последните няколко години на събора участвуват много собсвеници на трабанти от цялата срана , предлагам за удобство на далечно живеещите двете мероприятия да се обединят в едно, което да се проведе в два дни/събота и неделя/ на 3 и 4 септември,при приблизително следната програма:

3 септември

1. 10.00 часа-Приститане и подреждане на участниците в гр. Лозница
2. 10.30 - 11.30 -провеждане на конкурс за елегантност
3. 11.30 - 11.40 -откриване на мероприятието
4. 11.40 - 12.00 - предвижване в колона до гр. Търговище
5. 12.00 - 13.30 - Състезание за майсторско управление
6. 13.30 - 16.00 - Предвижване до гр. Преслав и посещение на исорическия комплекс
7. 16.00 - 16.30 - Предвижване до гр. Шумен
8. 16.30 - 18.00 - Представяне на трабантите пред шуменската общественост
9. !8.00 - Настаняване,вечеря и нощувка в хотел ШУМЕН


4 септември


1. 10.00 - 11.00 - Предвижване до гр. Лозница
2. 11.00 - 13.00 - провеждане на рали с трабанти на затревен терен
3. 13.00 - 14.00 - Закриване на мероприятието и награждаване на участниците
Нощувката и вечерята в хотела ще се осугурят срещу 50 лв. на човек чрез предварителна заявка.
Моля за вашето мнение по така предложения регламент. За да не обидя колегите с варгбурзи , те могат да участвуват в цялото мероприятие, само няма да бъдат награждавани, все пак съборът е на трабант.


Четвъртък, 06.01.2011 г. 11:32 ч.
Профил WWW
Кандидат-фен
Аватар

Регистриран на: Петък, 15.02.2008 г. 22:12 ч.
Мнения: 305
Местоположение: София
Automobile: 601K S de luxe
Мнение Re: VІІІ Национален събор на трабантите Лозница 2011
Окончателно ли е решението относно датата на провеждане или е възможно обсъждане/коментари?

_________________
Шофьори от стомана карат коли от картон
Klubburinn Skynsemin ræður


Четвъртък, 06.01.2011 г. 13:31 ч.
Профил
Блокира си коляновия вал

Регистриран на: Понеделник, 11.02.2008 г. 16:34 ч.
Мнения: 94
Местоположение: гр.Лозница
Мнение Re: VІІІ Национален събор на трабантите Лозница 2011
Идеята ми е двете мероприятия,които провеждахме до тази година на 24.05 и м. Септември да бъдат съвместени в едно за Ваше улеснение. Първият ден ще отговаря на майското мероприятие, а втория на септемврийското. На конкурса за елегантност ще бъдат отличени добре направените трабанти по различни критерии, а на ралито ще бъдат наградени според класирането най- добре форсираните машини. Основният ми замисъл за промяната , която предлагам е да се спести гориво от далечно живеещите с идването до Лозница, всички да присъстват на двете мероприятия, които са еднакво стойностни и по време на вечерята да се опознаем, да обменим опит, което надявам се ще ни сплоти като съфорумници. Сигурен съм, че ще направим добро впечатление в градовете, които ще посетим, ще се постараем да предизвикаме съпричастност и на кметовете на населените места. По отношение на програмата - може да настъпят малки промени по време на организацията, която своевременно ще Ви бъде съобщена. Сами разбирате, че подготвянето на такова мероприятие изисква сериозна организация, затова пускам темата сега. Добре ще е до месец да имам Вашето мнение, за да знам дали да започвам организацията.
П.П. Датите 3 и 4 съвпадат с празника на града, почти е изключена промяна и коментар.


Четвъртък, 06.01.2011 г. 16:11 ч.
Профил WWW
Engine like steel drum
Аватар

Регистриран на: Събота, 03.04.2010 г. 23:54 ч.
Мнения: 494
Местоположение: София
Skype: mitsobishi_terziev
Automobile: Trabant,Chevy K30
Мнение Re: VІІІ Национален събор на трабантите Лозница 2011
Аз мисля ,че трябва да си има и двете мероприятия според мен, който иска ще дойде без ние да му правим идеални за него условия !Ако тръгнеме да угаждаме на всеки ,мероприятие няма да има така, че аз твърдо заставам да има и 24 Май !!!Ако не сам ще си организирам и ,който желае да дойде, винаги е имало 2 празника и тази година ще ги има!! :D

_________________
Изображение

Луд съм мамо,ям паркет!!!!


Неделя, 09.01.2011 г. 10:53 ч.
Профил
Кандидат-фен
Аватар

Регистриран на: Петък, 15.02.2008 г. 22:12 ч.
Мнения: 305
Местоположение: София
Automobile: 601K S de luxe
Мнение Re: VІІІ Национален събор на трабантите Лозница 2011
За да се организира подобно мероприятие се изисква много повече от желание, а именно финансова и административна подкрепа, свободно време, организационен талант и куп още неща. На практика в Лозница всичко това го върши колегата Sabev (или Съби, както го познаваме онези, които са участвали на събора), който ми сподели тази негова идея още през септември - да обедини двете мероприятия в едно, по-голямо и по-мащабно. Лично на мен повече ми допадаше датата 24 май, но в крайна сметка решението се взима от лознишкият клуб и щом така е преценено, то значи така се е наложило. Хубавото в случая е, че отново се падат 4 поредни почивни дни (03-06.09) и ще можем спокойно да пътуваме до събора.

Ако колегите от Велико Търново се съгласят да направят тяхното мероприятие около 24. май ще бъде наистина най-оптимално. :roll: [smilie=2beers]

_________________
Шофьори от стомана карат коли от картон
Klubburinn Skynsemin ræður


Неделя, 09.01.2011 г. 22:14 ч.
Профил
Engine like steel drum
Аватар

Регистриран на: Събота, 03.04.2010 г. 23:54 ч.
Мнения: 494
Местоположение: София
Skype: mitsobishi_terziev
Automobile: Trabant,Chevy K30
Мнение Re: VІІІ Национален събор на трабантите Лозница 2011
Аз силно се надявах да има и на 24 Май в Лозница парад, ама трябва бензина да пестим........
Ако ли не ние с Чавдар сме комбина качваме се по колите и отиваме в Търново на гости при колегите, всеки който желае може да дойде !Ние ще си резервираме едно хотелче за една нощ ,ще рагледаме града ,ще си направим един обяд и ще се приберем .
А пък ако колегите от Търново правят нещо по сериозно аз съм там стига колата да върви! [smilie=2beers]

_________________
Изображение

Луд съм мамо,ям паркет!!!!


Вторник, 11.01.2011 г. 13:03 ч.
Профил
Мисли си че знае всичко
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 25.02.2008 г. 10:51 ч.
Мнения: 251
Местоположение: Велико Търново
Skype: trabanta601s
Automobile: trabant
Мнение Re: VІІІ Национален събор на трабантите Лозница 2011
Здравейте колеги съборът във Велико Търново се заформя за 19 март събота, но за подробна информация доуточняване и прочие в следващите дни стягайте зверовете за откриване на сезона [smilie=2beers]

_________________
Напред с двутактовите ни зверове!
Изображение


Четвъртък, 13.01.2011 г. 17:25 ч.
Профил
Engine like steel drum
Аватар

Регистриран на: Събота, 03.04.2010 г. 23:54 ч.
Мнения: 494
Местоположение: София
Skype: mitsobishi_terziev
Automobile: Trabant,Chevy K30
Мнение Re: VІІІ Национален събор на трабантите Лозница 2011
Ако наистина се организира този събор в Търново аз и Чавдар сме там и призовавам, всичките който могат да дойдат ! [smilie=2beers]

_________________
Изображение

Луд съм мамо,ям паркет!!!!


Петък, 14.01.2011 г. 23:33 ч.
Профил
Начинаещ

Регистриран на: Сряда, 01.09.2010 г. 10:46 ч.
Мнения: 9
Местоположение: под трабанта
Мнение Re: VІІІ Национален събор на трабантите Лозница 2011
:D Бравооооо най после нещо различно. Събев супер си го измислил , идеята е чудесна, предполагам че ще е по-удобно за хората , които идват от далеч.
И още нещо - дамите да не се мотаят ...............и без това са много по-смели от повечето мъже.
Още една идея .........който неиска да спи в х-л Шумен ............да спи на палатка.
Идеята е страхотна , дано да срешне повече привърженици и да успеем да я осъществим.
Аз съм за и с двете ръце. /Ако трябва и с двата крака./


Понеделник, 17.01.2011 г. 10:19 ч.
Профил
Engine like steel drum
Аватар

Регистриран на: Събота, 03.04.2010 г. 23:54 ч.
Мнения: 494
Местоположение: София
Skype: mitsobishi_terziev
Automobile: Trabant,Chevy K30
Мнение Re: VІІІ Национален събор на трабантите Лозница 2011
Супер много ме е яд, че няма да има събор на 24 Май ,но много се надявам Търновците да ни покажат гостоприемство и да направят съборче ,чакам информация! [smilie=2beers]

_________________
Изображение

Луд съм мамо,ям паркет!!!!


Сряда, 19.01.2011 г. 21:28 ч.
Профил
Блокира си коляновия вал

Регистриран на: Понеделник, 11.02.2008 г. 16:34 ч.
Мнения: 94
Местоположение: гр.Лозница
Мнение Re: VІІІ Национален събор на трабантите Лозница 2011
Все още очаквам мнения за провеждзането на събора, окончателно решение не е взето, затова е отворена темата. Две глави мислят повече от една, целта е да се обобщят много мнения за да се вземе правилното решение. Между другото да напомним кога и къде се провеждат тадиционно 2т мероприятия по месеци.

м. Март - събор на трабанти гр. Велико Търново.
Началото на м. Май - Събор на соц. автомобилите в които активно участвува и 2т братството
м. Май - Състезание с трабанти в гр. Белослав
м. Септември - Събор в Лозница
7-ми ноември - парад в София

Мисля че тези мероприятия с участието на трабанти са съвсем достатъчни по-скоро, трябва да се обърне внимание на доброто им оргнизиране.Вашето мнение?


Четвъртък, 20.01.2011 г. 11:06 ч.
Профил WWW
Engine like steel drum
Аватар

Регистриран на: Събота, 03.04.2010 г. 23:54 ч.
Мнения: 494
Местоположение: София
Skype: mitsobishi_terziev
Automobile: Trabant,Chevy K30
Мнение Re: VІІІ Национален събор на трабантите Лозница 2011
Аз предлагам да се мисли за сега за първите 2 мероприятия ,след като те са най-близко, да се организират първо те ??

Sabev написа:
м. Март - събор на трабанти гр. Велико Търново.
Началото на м. Май - Събор на соц. автомобилите в които активно участвува и 2т


Искам да попитам, какаво ще рече ''Събор на Соц. автомобилите'', смисъл какви соц марки на коли ще очастват с нас?

_________________
Изображение

Луд съм мамо,ям паркет!!!!


Четвъртък, 20.01.2011 г. 11:30 ч.
Профил
Блокира си коляновия вал

Регистриран на: Понеделник, 11.02.2008 г. 16:34 ч.
Мнения: 94
Местоположение: гр.Лозница
Мнение Re: VІІІ Национален събор на трабантите Лозница 2011
До колкото знам Събора на соц. автомобили се провежда от няколко години и се организира от клуб Москвич. Провежда се някъде около географския център на България и са поканени всички соц. возила. Налага се като сериозно мероприятие.Виж в страницата "Сбирщини,сбирки...." темата "Нац.събор на соц. автомобили къкринско ханче 2010.


Четвъртък, 20.01.2011 г. 14:54 ч.
Профил WWW
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: VІІІ Национален събор на трабантите Лозница 2011
Общо взето събота на соц автомобилите го огранизира форума на Москвич, като и ние сме поканени. Последния път не беше лошо - бяхме поне 15 коли от нашите. Провежда се в началото на май.

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Четвъртък, 20.01.2011 г. 15:24 ч.
Профил
Научи се да сменя скоростите
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 09:08 ч.
Мнения: 59
Местоположение: Търговище
Мнение Re: VІІІ Национален събор на трабантите Лозница 2011
Да не забравяме и традиционното състезание в Антоново (м.юни) по случай празника на града което е организирано също от клуба в Лозница.


Петък, 21.01.2011 г. 00:16 ч.
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 53 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов