Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Маи Вартбург ис Броукън 
Автор Съобщение
Бойлер
Аватар

Регистриран на: Вторник, 01.04.2008 г. 09:29 ч.
Мнения: 262
Местоположение: София
Мнение Маи Вартбург ис Броукън
Привет двутактови хорица...

няма да се задълбочавам че нямам време пък и е късно...

ще драскам направо...

някои знаят някои не... притежавам бяло комби 353 със зелена муцуна... и все още си го притежавам... обаче...

реших и аз като всички хорица да си отпочина 3-4 дена и реших да се кача на витоша...

припалвам ханса с приятелката и още 1 мои френд с неговата... и бръмчиме към хижа алеко...

ала по средата на курса ханса изтропа зерски... удари на желязо... и взе че се счупи...

няма да описвам подробно какво му е на снимките мисля че разбираемо се вижда...

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=282805

и въпреки всичките премеждия и дългото спускане от хижа алеко до София... нямах никакви проблеми... колата се управляваше доста добре... без да дърпа на дясно да носи да неможе да завива и прочие...

прибрахме я на собствен ход... макар и в това си състояние още е в движение...

_________________
"Правилата са задължителни за абсолютно всичко живо и не живо влизащо във форумите.. който не ги спазва, ще бъде незабавно екзекутиран.. и изтезаван до смърт + гавра с трупа му и трупа на неговото семейство и обичани хора. "


Понеделник, 08.09.2008 г. 01:32 ч.
Профил
Бойлер
Аватар

Регистриран на: Вторник, 01.04.2008 г. 09:29 ч.
Мнения: 262
Местоположение: София
Мнение 
Реших да е в 2 различни поста...
след мъничко колебаене и оглеждане мислене дали да се оправя тоя или да си купя купе и от 2та да събера 1...
почопках по нета мобилето и насам натам... изпадна една машинария...

малко са и повечко паричките ама все пак се реших да ходя да я видя до драгалевци...

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=282807

Това е новата рикша...

не са много снимките ама за сега толкова... скоро ще има още и ще са по качествени...

само ще кажа че е гаражен на 36.000км цвета се вижда...
доста запазен... няма да скърца да лопа и чука... абе западен автомобил :lol:

човека го е карал малко... и то доста леко... да си кажа че съм му 2ри стопанин и предишния беше дядо на 63 години...

има още малко за казване ама няма да е сега... при интерес ще доразкажа по подробно за (кошника) 8)

аиде със здраве за сега пък ако някои иска нещо да пита...

поздрави :arrow: 2.Srtoke.2.Furious.2003.XviD.AC3-WAF :lol:

_________________
"Правилата са задължителни за абсолютно всичко живо и не живо влизащо във форумите.. който не ги спазва, ще бъде незабавно екзекутиран.. и изтезаван до смърт + гавра с трупа му и трупа на неговото семейство и обичани хора. "


Понеделник, 08.09.2008 г. 01:42 ч.
Профил
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 21:56 ч.
Мнения: 640
Мнение 
Ъъъъъ...един такъв имаше в мобилето...искаха му 900 лева...Само не ми казвай,че си взел него...

_________________
Libenter homines id, quod volunt, credunt


Понеделник, 08.09.2008 г. 02:42 ч.
Профил ICQ
Луд с картечница
Аватар

Регистриран на: Събота, 02.02.2008 г. 13:04 ч.
Мнения: 455
Местоположение: Густо майна, Филибето!...
Мнение 
Ай стига бе...

Тая рама да не си я поливал с киселина, че е поддала така брутално?

А за новата рикша - печелиш искрената ми завист. Същият цвят е като моя змей. Честито и със много кеф здраве да си я караш по родните пътища. :)

_________________
Hard to the core ! [smilie=2beers]


Понеделник, 08.09.2008 г. 09:38 ч.
Профил
Бойлер
Аватар

Регистриран на: Вторник, 01.04.2008 г. 09:29 ч.
Мнения: 262
Местоположение: София
Мнение 
Santa написа:
Ъъъъъ...един такъв имаше в мобилето...искаха му 900 лева...Само не ми казвай,че си взел него...


Наблюдателен... видял си го... да същия е... само че човека сам изкоментира цената със 100 пари надолу и предложи тои да плати разходите по прехвърлянето (нотариуса)

_________________
"Правилата са задължителни за абсолютно всичко живо и не живо влизащо във форумите.. който не ги спазва, ще бъде незабавно екзекутиран.. и изтезаван до смърт + гавра с трупа му и трупа на неговото семейство и обичани хора. "


Вторник, 09.09.2008 г. 01:49 ч.
Профил
Бойлер
Аватар

Регистриран на: Вторник, 01.04.2008 г. 09:29 ч.
Мнения: 262
Местоположение: София
Мнение 
Nasakoto написа:
Ай стига бе...

Тая рама да не си я поливал с киселина, че е поддала така брутално?

А за новата рикша - печелиш искрената ми завист. Същият цвят е като моя змей. Честито и със много кеф здраве да си я караш по родните пътища. :)


За новата... за завист си е :P колицата е в супер състояние... и не съжалявам и за стотинка от паричките които съм дал за нея... просто си ги заслужава...

ще цъкна тия дни още снимчоци по подробни и по качествени...

със здраве... 8)

_________________
"Правилата са задължителни за абсолютно всичко живо и не живо влизащо във форумите.. който не ги спазва, ще бъде незабавно екзекутиран.. и изтезаван до смърт + гавра с трупа му и трупа на неговото семейство и обичани хора. "


Вторник, 09.09.2008 г. 01:51 ч.
Профил
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 21:56 ч.
Мнения: 640
Мнение 
Дядото трябва да черпи...напред е с поне 300 лева чист бонус.Дано си го огледал добре...за толкова пари колата трябва да е без никаква забележка.

_________________
Libenter homines id, quod volunt, credunt


Вторник, 09.09.2008 г. 02:01 ч.
Профил ICQ
Бойлер
Аватар

Регистриран на: Вторник, 01.04.2008 г. 09:29 ч.
Мнения: 262
Местоположение: София
Мнение 
Има 1-2 нещица ама се преглъщат...

_________________
"Правилата са задължителни за абсолютно всичко живо и не живо влизащо във форумите.. който не ги спазва, ще бъде незабавно екзекутиран.. и изтезаван до смърт + гавра с трупа му и трупа на неговото семейство и обичани хора. "


Вторник, 09.09.2008 г. 02:09 ч.
Профил
Regular User
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 02:12 ч.
Мнения: 1090
Местоположение: Stara Zagora
Automobile: Wartburg 353S
Мнение 
Емо, съжалявам за комбито... И честито за новата машина! На снимките изглежда много добре, пък и километрите са и много малко, та дано машината наистина е перфектна. Пожелавам ти много безаварийни километри и се радвам че не измени на марката.

п.с. Мислиш ли да преправиш някои неща по него да стане като новия модел, например преден радиатор, двукамерен карб, светодиоден уред, новите седалки и инерционни колани и т.н. или ще го караш така.


Вторник, 09.09.2008 г. 10:43 ч.
Профил
Бойлер
Аватар

Регистриран на: Вторник, 01.04.2008 г. 09:29 ч.
Мнения: 262
Местоположение: София
Мнение 
Ivaka написа:
Емо, съжалявам за комбито... И честито за новата машина! На снимките изглежда много добре, пък и километрите са и много малко, та дано машината наистина е перфектна. Пожелавам ти много безаварийни километри и се радвам че не измени на марката.

п.с. Мислиш ли да преправиш някои неща по него да стане като новия модел, например преден радиатор, двукамерен карб, светодиоден уред, новите седалки и инерционни колани и т.н. или ще го караш така.


Мерси за безаварииното... белия не се знае още ама маи ще си го кърпя...

тоя мисля да му направя няколко промени...

преден радиатор няма да има щото нещо не ми харесва... не се охлажда според мене добре...

волана смених от комбито от пръчката стана делухе..

коланите вече са сменени...

карба си е двукамерен... и вчера или по точно 09.09 му монтирах електронното запалване и реглаж на карба с 2 големи жигльора завишено ниво на поплавъка нови гарнитурки нови свещи бош с 4 електродчета нови кабели...

гуми 2 броя от белия смъкнах щото са на по 2 хил. км.

накладки смених... оригиналните с малко по хубави с меко феродо...

филтър мисля да му сложа (спортен) както му викат... че да се освободи место в коша...

антифриз няма но до 2-3 дни ще му се налеее

термостат смених... пера на чистачките...

помпа спирачна от 1.3 нова... цялостна смяна на спирачната течност... обезвъздушаване, раздвижване на задни буталца, реглаж на ръчна спирачка, смазване на въжетата... ремък... акО-мулатор...

утре отива за реглаж на предница и смяна на масло на скорости...

Повечето нещица са консумативи... ама си трябва подмяната...

След още 1 седмица поправки и добавки... ще добие вид на истинска колица... 8)

_________________
"Правилата са задължителни за абсолютно всичко живо и не живо влизащо във форумите.. който не ги спазва, ще бъде незабавно екзекутиран.. и изтезаван до смърт + гавра с трупа му и трупа на неговото семейство и обичани хора. "


Сряда, 10.09.2008 г. 00:25 ч.
Профил
Ax Driver
Аватар

Регистриран на: Неделя, 10.02.2008 г. 20:06 ч.
Мнения: 111
Местоположение: София
Мнение 
:shock: :shock: :shock: :shock:

Кълна се че преди 2-3 дни някъде из софия видях този вартбург,май на сточна гара беше....еиииии толкова му се нарадвах малеееее

сигурно си го карал ти alcoholmeter

_________________
Wartburg,the power of 2T engine


Сряда, 10.09.2008 г. 10:54 ч.
Профил
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 21:56 ч.
Мнения: 640
Мнение 
Ако ти трябва шаси-имам едно излишно.

_________________
Libenter homines id, quod volunt, credunt


Сряда, 10.09.2008 г. 13:17 ч.
Профил ICQ
Бойлер
Аватар

Регистриран на: Вторник, 01.04.2008 г. 09:29 ч.
Мнения: 262
Местоположение: София
Мнение 
wartburg_fen написа:
:shock: :shock: :shock: :shock:

Кълна се че преди 2-3 дни някъде из софия видях този вартбург,май на сточна гара беше....еиииии толкова му се нарадвах малеееее

сигурно си го карал ти alcoholmeter



Не съм го карал аз... имам го само от 5-6 дена... може да е стария собственик въпреки че много ме съмнява щото тои не го е изкарвал от 4 години...

и не мисля че ме лъже за тия 4 години щото имаше паяжини по седалките таблото и волана... пък това нестава от днеска за утре...

_________________
"Правилата са задължителни за абсолютно всичко живо и не живо влизащо във форумите.. който не ги спазва, ще бъде незабавно екзекутиран.. и изтезаван до смърт + гавра с трупа му и трупа на неговото семейство и обичани хора. "


Четвъртък, 11.09.2008 г. 16:35 ч.
Профил
Бойлер
Аватар

Регистриран на: Вторник, 01.04.2008 г. 09:29 ч.
Мнения: 262
Местоположение: София
Мнение 
Santa написа:
Ако ти трябва шаси-имам едно излишно.


това е добре може да направим нещо...

само че ми говори в цифри !?! !?

_________________
"Правилата са задължителни за абсолютно всичко живо и не живо влизащо във форумите.. който не ги спазва, ще бъде незабавно екзекутиран.. и изтезаван до смърт + гавра с трупа му и трупа на неговото семейство и обичани хора. "


Четвъртък, 11.09.2008 г. 16:36 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение 
wartburg_fen написа:
:shock: :shock: :shock: :shock:

Кълна се че преди 2-3 дни някъде из софия видях този вартбург,май на сточна гара беше....еиииии толкова му се нарадвах малеееее

сигурно си го карал ти alcoholmeter


Има още един такъв съшия цвят доста запазен днеска го гледах на Хубавка.


Четвъртък, 11.09.2008 г. 16:48 ч.
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  

Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов