Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Последния ми проект 
Автор Съобщение
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: Последния ми проект
Или като почнете да пишете по техническите теми, а не да се занимавате с глупости.

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Четвъртък, 31.10.2013 г. 10:53 ч.
Профил
Детската градина rlz
Аватар

Регистриран на: Четвъртък, 07.02.2008 г. 11:53 ч.
Мнения: 1183
Местоположение: Пловдив
Automobile: Trabant 601s
Мнение Re: Последния ми проект
Това, което ти наричаш глупости Васко са принципи.
Аз намирам за подвежащо това, което пише на заглавната страница относно това, което реално се представя във самия форум и в частност - тази тема.
Все още чакам отговор на въпросите, които зададох тук и ти набързо запрати в кофата.
Поне аз останах с впечатлението, че са ти доста неудобни и затова така упорито избягваш да им отговориш.

А точно пък аз, който задавам неудобните въпроси съм писал не малко точно в техническите теми и при това не съм тръгнал да си самоизтривам всичките мнения, така че моля ти се не сменяй темата, а просто отговори.

Ако пък не искаш да отговориш прати в кофата всичко пак, аз тогава ще се откажа да те питам повече, защото вече ми омръзна да пиша едни и същи неща и да задавам едни и същи въпроси.


Четвъртък, 31.10.2013 г. 14:51 ч.
Профил
Вече прави дребни ремонти

Регистриран на: Вторник, 12.02.2008 г. 11:42 ч.
Мнения: 159
Местоположение: София
Мнение Re: Последния ми проект
За критики, относно работата и възгледите на "ръководството" в тоя форум, както мнозина са забелязали, обикновенно се получава бан! Ivanski iвнимавай ! Да не се сблъскаш с неписаните правила на theultimate! :wink:


Четвъртък, 31.10.2013 г. 16:52 ч.
Профил
Кандидат-фен
Аватар

Регистриран на: Неделя, 10.02.2008 г. 20:43 ч.
Мнения: 455
Местоположение: с.Кирилово
Automobile: Trabant 601
Мнение Re: Последния ми проект
Ще се опитаме да запазим традициите и репутацията на марките,надяваме се в бъдеще привържениците на двутактовите автомобили в България да стават все повече

Това е пълният текст на написаното.Ама тези привърженици няма как да станат повече ако всеки новопостъпил бива затрупан с нападки и обвинения.Преди няколко години имаше много пишещи във форума , вярно и много глупости се пишеха ,но форумът беше жив.Критериите кой е фен и коя кола отговаря на определението хубава е субективен.На мен също не ми харесва особено ,но държа колегата да има право да покаже какво е сътворил с двете си ръце.Това е форум.

_________________
Къни и фърга
http://vbox7.com/play:b253bfd8


Четвъртък, 31.10.2013 г. 18:34 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: Последния ми проект
Понеже в България нашите коли имат една страхотна репутация. Не е мястото тук да хейтвам, но знаете в какво състояние е традиционния Трабант/Вартбург, каран от беден пенсионер.

Пък за управата - jopeto, ако искаш си направи експеримент да пишеш в друг форум по този начин. Не само, че няма да ти оставят мненията, ами е много вероятно да получиш вечен бан и никой повече да не се сети за теб.

Като толкова не ви харесва, има ли някой, който да се нагърби с отговорността да е баш админ? Да се занимава с хостинга, с триене на спамове, с правила, с банове? Някой, дето няма да се изпокара с 90% от хората за няколко дни? Одавна не ми се занимава и съм отворен за предложения. И не става дума за пари - обикновен хостинг струва 1 кутия цигари на месец.

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Четвъртък, 31.10.2013 г. 22:02 ч.
Профил
Вече прави дребни ремонти

Регистриран на: Вторник, 12.02.2008 г. 11:42 ч.
Мнения: 159
Местоположение: София
Мнение Re: Последния ми проект
За сведение на управата , участвам и в други форуми, и никъде, ама никъде не съм получавал, такова отношение, освен в този форум, персонално от theultimate. Имам вече два бана за вечни времена, наложени ми без аргументация от страна на едноличната управа. Аз не съм прецедент, всичките ми мнения, както и на други участници бяха безцеремонно изтрити при повдигане на изцяло-принципни и концептуални въпроси. Дори и да получа трети бан не ми дреме, поради простата причина, че от години не може да се прочете, нищо по същество. Тази, тема обаче вече е върхът! Не бях писал от последния ми бан във форума, но това което се вижда тука, просто е "апогея" на 2Тpower и няма как да не бъде коментирано. Колко, хора писаха относно това, дали има място във форума? Всичко, беше старателно изтрито и пак подкрепено, отново с неадекватен аргумен. Да се пробутват гаври с Трабантите на някъква агротехническа тематика за сериозна тема, това вече не знам какво е !? А, за да се затвърди нивото, и вече да се оправдаваш, че такива безценни теми имат място тук, защото пенсионерите ходели за гъби с трабант без номера. И в крайна сметка те са основните радетели на марката, това вече не знам как трябва да ви звучи!
В крайна сметка форума се размнава с името и не изпълнява мисията си. И тежестта на тази тема е живото доказателство След годините безплодие и отблъскването на хората, най-лесно е да кажеш: "На мен, вече не ми се занимава-оправяйте ми бъкиите!". Това трябваше да се случи още преди няколко години, но камакът си се търкаля на долу и сега трява да стигне дъното! До тук все бяха виновни, определени потребители. Сега вече, като може да се преброите, общо на пръстите на двете ръце, кой сега ще бъде виновен?


Петък, 01.11.2013 г. 14:31 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: Последния ми проект
Как няма да е на дъното, като всеки се оплаква, а никой не иска да се нагърби да свърши малко работа? Напълно ми е ясно че почти никой не оценява моята работа (като цяло сисадмините са така). Ето....Чавдар и KIP се опитват да организират някакви мероприятия, месечни срещи, 7 ноември. Плюят ги все едно са абсолютни глупаци. Мястото не е хубаво, часа не е удобен, датата е кофти. Ивака също го оплюха яко за годишния събор че правел каквото си иска. Сисо и той нещо се отказа да бъде модератор при първата пушилка.

Поне на мен одавна ми писна да ме разглеждат като чорбаджия дето печели от това че трие теми. Ако се намери някой сериозен човек, директно му давам паролата за сървъра и за домейна и да се спасява....

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Петък, 01.11.2013 г. 16:01 ч.
Профил
Вече прави дребни ремонти

Регистриран на: Вторник, 12.02.2008 г. 11:42 ч.
Мнения: 159
Местоположение: София
Мнение Re: Последния ми проект
Ми замисли се над думите си, махни неизвестните от уравнението и виж какво остава на края. Ако беше всичко толкова сполочливо щеше ли да се отдръпват хората!?


Петък, 01.11.2013 г. 19:07 ч.
Профил
Гордостта на форума :)
Аватар

Регистриран на: Неделя, 10.02.2008 г. 22:28 ч.
Мнения: 80
Местоположение: София
Automobile: Трабант 601ТS
Мнение Re: Последния ми проект
Уважаеми, както отдавна не се е случвало, реших да пиша,(може да не е в правилния раздел). Колите за които е предназначен този форум, вече се отнасят към група, която повечето хора гледат като отживелица. Както и да е - jopeto е личност с която общувам редовно, като често коментираме форума, за който сме на мнение , че не е мотивиращ за хората искащи, кои да развие кой да възтанови, един двутактов екземпляр, липса градивност и като цяло е "зациклил " до ниво - повтаряне на едни и същи неща.
Ролята на администратора - предвид количеството налични автомобили от моделите представени в този форум, смятам че трява да бъде "милостив" към пропуските на другите, както да се стреми да запази членовете. Разбира се грубите пропуски и глупавите изказвания трябва да бъдат редактирани, но разбира се с обяснение - защо. И не на последно място - равнопоставеност, за всички. Многовластието не е добър вариант за управление, затова ако theultimate, се затруднява с администрирането, нека да даде права (ограничени) на още някойто да помага, без да заема позицията на "модератор". Късмет на всички и дано стане чудо ;-)


Четвъртък, 07.11.2013 г. 20:05 ч.
Профил
Научи се как се сипва масло

Регистриран на: Неделя, 10.02.2008 г. 16:17 ч.
Мнения: 36
Местоположение: Сливен
Skype: mentata82
Мнение Re: Последния ми проект
Подкрепям tsonkov.
Аз също спрях да пиша и да публикувам каквото и да е било. Усеща се същото чувство на някои хора да са властни и скучни за сайта. Все поправят хората, все са се фокусирали върху граматиката на хората, а не говорят по същество. И все големи професори. Не е правилно и помислете да го развиете, а и как да си помагаате взаимно за осъвършенстване на колите ви.


Вторник, 15.04.2014 г. 19:55 ч.
Профил YIM
Кандидат-фен
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 24.02.2014 г. 18:31 ч.
Мнения: 306
Местоположение: Плевен
Automobile: Trabant 600 kombi
Мнение Re: Последния ми проект
Здравейте колеги,да изкажа и аз моето мнение,макар и отскоро в този форум.От събора който беше във Велико Търново не ми направи впечатление,че хората каращи Трабани са пенсионери и хора на които колите,ще се разпаднат всеки момент,а напротив млади и образовани.Във форума има хора от всяка възрастова граница и всеки може да бъде полезен с опита и знанията. Трабантът е машина на толкова години с която ще се занимават тепърва като хоби , желание за реставриране и ретро автомобил. Смятам,че форума има бъдеще и просто трябва да се заровят томахавките и всеки да направи компромис,в крайна сметка сме се събрали да се разнообразяваме ,да споделяме мнения и увеличаваме познанията си по Трабанта.


Вторник, 15.04.2014 г. 20:40 ч.
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов