Напиши нова тема Отговори на тема  [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Моят Трабант 600 
Автор Съобщение
Начинаещ

Регистриран на: Неделя, 21.09.2008 г. 23:21 ч.
Мнения: 1
Местоположение: Sofia
Мнение bravo
трабантчето е мн готино и аз имам такова :), за всякакви въпроси ме питай, имам някои ориг. части, които може да ти потрябват ;)


Прикачени файлове:
Коментар на файл: ето го моят
trabi1.JPG
trabi1.JPG [ 90.17 KiB | Прегледано 15575 пъти ]
Неделя, 21.09.2008 г. 23:35 ч.
Профил
Детската градина rlz
Аватар

Регистриран на: Четвъртък, 07.02.2008 г. 11:53 ч.
Мнения: 1183
Местоположение: Пловдив
Automobile: Trabant 601s
Мнение 
Да си пазите колите .

Преди няколко дни,както си минавах през борсата за зеленчуци към Пловдив за даскало.Мина един 600 седан,ама с нови номера .Но пък беше много разтракан външно и носеше разни домати там картофи .
Някъв марляч го караше естествено .
Тъпо ми стана някак си .


Понеделник, 22.09.2008 г. 10:33 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение 
Това е гадно. За такива цели - кеф ти лади, стари западни коли за под 1000лв - все такива дето дълги години може да не отваряш капака и пак ще вървят. Жалко е коли, които вече са ретро и по случайност са останали при някой старец да се съсипват като работни и товарни коли.


Понеделник, 22.09.2008 г. 13:32 ч.
Профил
Научи се как се сипва масло
Аватар

Регистриран на: Неделя, 04.05.2008 г. 23:55 ч.
Мнения: 39
Местоположение: София
Skype: stefoto891
Automobile: Трабант 600
Мнение 
да бе верно и аз съм попадал на такива случай - кофти гедка !


Петък, 03.10.2008 г. 14:23 ч.
Профил WWW
Бие лошо.
Аватар

Регистриран на: Четвъртък, 10.04.2008 г. 22:13 ч.
Мнения: 43
Мнение 
Ей ако ви изпадне някой за продаване, свиркайте, искам таъв одавна, преди две години имаше един страхотен до нас, седеше под навес, и аз викам няма кой да го вземе, аз ще отида и ще го взема, ама докато се наканя го продали за 300лв, бяло седанче с чевените ленти, изядох се от яд, много беше запазено.


Петък, 03.10.2008 г. 14:38 ч.
Профил
Научи се как се сипва масло
Аватар

Регистриран на: Неделя, 04.05.2008 г. 23:55 ч.
Мнения: 39
Местоположение: София
Skype: stefoto891
Automobile: Трабант 600
Мнение 
леле тоя дето го е продал много се е прецакал :lol:


Петък, 03.10.2008 г. 15:41 ч.
Профил WWW
Начинаещ

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 02:01 ч.
Мнения: 8
Местоположение: София, Младост 2
Мнение 
Stefoto891 написа:
ок ми тва мисля да напраа ма незнам вав КАТ дали ше стане номера :?:


Пич, сигурен съм че осъзнаваш какво притежаваш!! Трабант 600 в днешно време е находка и да го запазиш оригинален и автентичен според мен е 1000% задължително.
Колата 1 - ва собственост ли е в твоето семейство? Ако тези номера са и първите регистрационни, то би било светотатство да ги смениш с новите "евро табели".
Има една публикувана статия в списание Автокласика & Мотоциклети, брой 31 (води се Майския брой на 2006-та). Там си пише съвсем ясно защо такъв ретроавтомобил трябва да движи с оригиналните му табели. Не мога да намеря текста в сайта на списанието, а и сега не ми е под ръка 10мегапикселовия апарат, иначе щях да снимам цялата страница и да я постна тук и да се прочете - много е поучителна и "светва" читателите за нещо много важно! Доста важни неща има споменати и ако е възможно Трабанта да си остане със сегашните табели, ще е най - добре. Все трябва да има някаква вратичка в закона, а ако няма - не бързай да сменяш номерата.

Малко грубото изказване за селските пубертетски спортни страсти изразява притеснението да не земеш с твоя трабант да праснеш некоя ръчна в завой, или да напраиш грандиозен бърнаут на павирания площад. Виждам те че оценяваш какво имаш, но приеми един съвет от мене (не те мисля за малоумник ама да си кажа и аз) - недей да предприемаш никакви "малоумни маневри" специално с тая количка. Ако я чукнеш некъде, цял живот ще съжаляваш. Земи некоя масова бракма па я праи каквото искаш, нека Траби да се пази - колекционерската му стойност е малоумно висока, а и сантименталната за тебе също ;)


Петък, 03.10.2008 г. 18:18 ч.
Профил
Научи се как се сипва масло
Аватар

Регистриран на: Неделя, 04.05.2008 г. 23:55 ч.
Мнения: 39
Местоположение: София
Skype: stefoto891
Automobile: Трабант 600
Мнение 
Е да правси наистина това са му първите номера, и изглежда много готино със тях.
А относно ръчните другите там подобни не се притеснявай за мен защото и без това не си падам много много по тези работи понеже най-малкото ЖИВЕЕ ми се :!: Е вярно 1 - 2 му дадох повечко гасчица ама иначе внимавам много със него :!: :!: :!:

А наисти не се бях замислял дали може да се регистрира ама да остане със старите номера :?:

:wink: :D


Последна промяна Stefoto891 на Петък, 03.10.2008 г. 19:37 ч., променена общо 1 път

Петък, 03.10.2008 г. 19:13 ч.
Профил WWW
Пърпоранчо
Аватар

Регистриран на: Петък, 29.02.2008 г. 19:18 ч.
Мнения: 430
Местоположение: гр. София
Automobile: Върви пеша
Мнение 
На Stefoto891 честито наследство - p600 - запазен,
Наистина най - романтичните Трабита са p600 и те носят духа на 60 - те като са свързани с нашата история.
Добре дошъл във форума и дано тук да научиш много за колата си, да уважаваш, да цениш и да се грижиш за това, което имаш.
Пожелавам ти да подобриш Българския си език и да пишеш като нас - по - възрастните.
Това, че си по - невръстен да не те притеснява - омаята да караш Трабант е и гордост, защото той е Ретрокола и не е малко да си собственик на Ретрокола, стига да го поддържаш като такава.
Тук ще видиш как другите си гледат колите, малкото но качествени ретросъбори за Трабант и Вартбург в България, ще се запознаеш с членовете на форума - всеки с различно ниво на познание в областта на техниката, нетехническата част на колата или фен на марката.
Вярно има и някои от нас, които не се сдържат като да видят хубав Трабант от тази серия, но и те не ногат да не признаят, че това прави духа на форума още по - богат. :wink:
Линка посочва и списанието на ретроманяците.


Прикачени файлове:
cover.jpg
cover.jpg [ 14.29 KiB | Прегледано 15411 пъти ]

_________________
www.lozenetz-hospital.bg/static.php?content_id=51
www.pathologie.de/startseite/
www.esp-pathology.org/home
www.bpa-pathology.com
www.bgpathology.org/
www.patolog.ru/
www.ascp.org/content
publications.iarc.fr/
Трабантозавър
Петък, 03.10.2008 г. 19:28 ч.
Профил YIM WWW
Regular User
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 02:12 ч.
Мнения: 1090
Местоположение: Stara Zagora
Automobile: Wartburg 353S
Мнение 
Този трабант на корицата на списанието, на кого е?


Петък, 03.10.2008 г. 19:51 ч.
Профил
Научи се как се сипва масло
Аватар

Регистриран на: Неделя, 04.05.2008 г. 23:55 ч.
Мнения: 39
Местоположение: София
Skype: stefoto891
Automobile: Трабант 600
Мнение 
Благодаря :)

А знаетели кога излиза следващият брой на списанието :?:

:D А относно Българския ми език просто не съм свикнал със клавиатурата да пиша на Български и затова от време на време може да правя по някой смешни грешчици :D Извинете за вбъдеще ще внимавам повече :wink:

Благодаря :)


Петък, 03.10.2008 г. 20:03 ч.
Профил WWW
Пърпоранчо
Аватар

Регистриран на: Петък, 29.02.2008 г. 19:18 ч.
Мнения: 430
Местоположение: гр. София
Automobile: Върви пеша
Мнение 
Честно не знам точно името на човека от корицата на списанието, но той беше миналата година с дъщеря си пред катедралният храм "св. Александър Невски".
Да си уважаваме езика - и аз правя грешки. 8)
За списанието - до колкото си спомням излиза веднъж месечно. За повече информация:
http://www.avtoklasika.com/


Прикачени файлове:
Коментар на файл: Честит празник и още много години да ни радва!
5years- recize.jpg
5years- recize.jpg [ 35.22 KiB | Прегледано 15393 пъти ]
Петък, 03.10.2008 г. 20:07 ч.
Профил YIM WWW
Научи се как се сипва масло
Аватар

Регистриран на: Неделя, 04.05.2008 г. 23:55 ч.
Мнения: 39
Местоположение: София
Skype: stefoto891
Automobile: Трабант 600
Мнение 
Много благодаря :)


Петък, 03.10.2008 г. 20:23 ч.
Профил WWW
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение 
Колегите са прави. Трабанти 601 все още има. Удряш го, кеф ти калник, кеф ти маска. Ама за това твойто такива части са супер редки. Регистрирай го да се движи легално по пътищата, излъскай го да изглежда все едно сега излиза от завода и ще изпиташ уникалното усещане да караш нещо различно от другите. А това с настъпването - ако се прави с разум е даже полезно. Разбирай по-добре е за двигателя да караш нормално от колкото пенсионерски - между 2000 и 3000 оборота.


Събота, 04.10.2008 г. 13:42 ч.
Профил
Начинаещ

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 02:01 ч.
Мнения: 8
Местоположение: София, Младост 2
Мнение 
Ivaka написа:
Този трабант на корицата на списанието, на кого е?


Антон Любенов. Има и един приказен бял Мерцедес 200 W115, перфектно реставриран. Трабантът му обаче има някои работи, дето искат внимание. Дава се под наем даже :)

Цитат:
А знаетели кога излиза следващият брой на списанието


Всеки месец. Тиражът му е малък затова го има по бензиностанции OMV между 1во докъм 5то число на всеки месец. Би било добре това списание да се разпространи. Само реставрирани ретро автомобили и история за такива. В него има публикувана и статия за Wartburg 311 - 1968г.


Неделя, 05.10.2008 г. 02:07 ч.
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов