Напиши нова тема Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
От мен два броя Вартбург 
Автор Съобщение
Кандидат-фен
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 02:06 ч.
Мнения: 326
Skype: kolestral
Automobile: Wartburg 353
Мнение Re: От мен два броя Вартбург
Нито цената за желязо знам, нито ми се смята стойността на колата в части. Някои казват че и 300лв са му много, други, че 500 са малко. Явно ако реша да го продавам просто ще напиша някаква цена и първия, на който му се стори нормална го отнася :D Другия вариант е да си го оставя за мен, а да продам зеления, но ще видим.

_________________
GameOn


Неделя, 05.04.2009 г. 13:11 ч.
Профил WWW
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: От мен два броя Вартбург
Според мен можеш да му земеш към 500лв. Трагично е, но това е положението - вече на соц кола може да се вземат много пари само ако е в наиастина перфектно техническо състояние и външен вид за някой колекционер. Ако не е - трябва да привлече някой дядо, дето ще си кара касетките с буркани или някой ученик за първа кола.

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Неделя, 05.04.2009 г. 13:53 ч.
Профил
Кандидат-фен
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 02:06 ч.
Мнения: 326
Skype: kolestral
Automobile: Wartburg 353
Мнение Re: От мен два броя Вартбург
Преди 2-3 седмици ми откраднаха синия Вартбург. Беше се застоял от доста време до местоработата на баща ми, а така наречените роми(гнусните цигани) не спят и явно ги следят тези неща. 2-3 дена преди това се канех да го преместя на по-сигурно място, но все не успявах заради лошо време или различни ангажименти.

Разбира се пожелавам на извършителите на престъплението дълголетие, което да изживеят в ужасни мъки и страдания като например да останат едновременно слепи, глухи, неми и парализирани или нещо по-гадно, но това за съжаление едва ли ще се случи и те ще продължат да си крадат. В крайна сметка и аз съм си виновен, защото го бях оставил от много време там.

Затова колеги, пазете си Вартбурзите и Трабантите, независимо дали ги карате или не. Циганите дебнат и знаят, че такива престъпления остават безнаказани.


Прикачени файлове:
011409932.jpg
011409932.jpg [ 102.96 KiB | Прегледано 8454 пъти ]

_________________
GameOn
Събота, 31.05.2014 г. 18:16 ч.
Профил WWW
Научи се да сменя скоростите
Аватар

Регистриран на: Петък, 19.04.2013 г. 09:17 ч.
Мнения: 72
Местоположение: Раднево
Automobile: Wartburg 1,3 S
Мнение Re: От мен два броя Вартбург
Язък, [smilie=angry] че и хубав се вижда да е.Едва ли е попаднал на някой който ще го цени.Най-много да го натоварят с крадени железа и хайде всичко за ''Сплавкомерс''


Неделя, 01.06.2014 г. 13:53 ч.
Профил
Кандидат-фен
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 02:06 ч.
Мнения: 326
Skype: kolestral
Automobile: Wartburg 353
Мнение Re: От мен два броя Вартбург
Колата не беше нещо кой знае какво, но беше в много прилично техническо състояние. Доста труд съм положил по нея, а и не малко пари съм дал.

За съжаление е ясно, че не е попаднала при някой, който ще я цени. Шанса да е открадната от някого, за да си я кара някъде на село примерно е пренебрежимо малък. Най-вероятно колата е била разфасована още същата нощ, в която я откраднаха. Обиколих десетки пунктове за желязо, морги и места където знам че мангалите разфасоват коли - естествено без резултат.

_________________
GameOn


Понеделник, 02.06.2014 г. 10:49 ч.
Профил WWW
Детската градина rlz
Аватар

Регистриран на: Четвъртък, 07.02.2008 г. 11:53 ч.
Мнения: 1183
Местоположение: Пловдив
Automobile: Trabant 601s
Мнение Re: От мен два броя Вартбург
Много кофти :(
А какво става с другия ти Вартбург - караш ли го ?


Понеделник, 02.06.2014 г. 10:58 ч.
Профил
Кандидат-фен
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 02:06 ч.
Мнения: 326
Skype: kolestral
Automobile: Wartburg 353
Мнение Re: От мен два броя Вартбург
Да, зеления го изкарвам всяка седмица поне по един път. Има някои проблеми със съединителя и с карбуратора, но си се движи. Скоро ще отстраня проблемите и мисля да ида до морето с него това лято, но ще видим дали ще се случи. За съжаление и той стои на открито и нищо не го пази от зложелатели. В момента му търся гараж под наем някъде в квартала, хем от кражба да е малко по-защитен, хем от атмосферните условия.

_________________
GameOn


Вторник, 03.06.2014 г. 00:08 ч.
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  

Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов