Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Сервиз/Майстор в Плевен? 
Автор Съобщение
Кандидат-фен
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 02:06 ч.
Мнения: 326
Skype: kolestral
Automobile: Wartburg 353
Мнение Сервиз/Майстор в Плевен?
Ще помоля ако има други колеги от Плевен освен мен, да споделят къде в града има сервиз, в който се занимават с Вартбург?

Майсторът при когото ходех откакто имам Вартбург и при когото баща ми ходеше от 25 години, за съжаление почина. Човекът беше голям специалист по тези машини и доколкото знам беше единственият такъв в града, но какво да се прави... Струва ми се че ще е доста трудно да намеря къде да си правя Вартбурзите.

_________________
GameOn


Сряда, 21.12.2011 г. 12:02 ч.
Профил WWW
Начинаещ
Аватар

Регистриран на: Вторник, 23.02.2010 г. 21:25 ч.
Мнения: 17
Местоположение: Плевен
Skype: Не
Automobile: wartburg 353 s
Мнение Re: Сервиз/Майстор в Плевен?
Да , така е...отиде си Майстор Любчо.Два , три месеца назад бях решил да сменям долни и горни шарнири на В-га и като го видях направо се уплаших - разбрах че няма да го бъде...През м.Февруари си отиде и един от добрите и стари майстори на Трабант в града - Цветан Керчев от ул."Кратово" , тогава майстор Любчо живееше и практикуваше на съседната ул.Кресна" в ІХ-ти квартал...Бог да ги прости и двамата !
Шарнири подмених за същите 40 лв. / в т.ч. реглаж на предница / при Пламен Пенчев със сервиз на ул."Г.Кочев" срещу м-н "Лидл".Същия е много търсен и известен основно на собствениците на западни возила обаче...
Нашия човек в града , сега се казва Веско Двутактовия - около 50 годишен със сериозни познания по Вартбург и Трабант , да не кажа яростен фен.Сервиза му се намира преди обръщателната на моста в "Кайлъка" , отклонението в ляво за "Горското" и 50 м. нагоре преди шивашките фирми в лявата страна се пада имота...ГСМ 0898330460 Глобул , ако няма промяна...Дори и за съвети и обикновени човешки разговори по маттерията няма да откаже...Рядко влиза във форума обаче.
Турбо , ти освен синия В-г нямаше ли един изключително запазен зелен "Стандарт"...???


Сряда, 21.12.2011 г. 16:18 ч.
Профил YIM
Кандидат-фен
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 02:06 ч.
Мнения: 326
Skype: kolestral
Automobile: Wartburg 353
Мнение Re: Сервиз/Майстор в Плевен?
Благодаря за информацията, колега! Мислех че не е останал вече нито един специалист по нашите коли в Плевен. Досега не съм се и замислял да търся друг освен Любо, лека му пръст, защото винаги ми е вършил работа както трябва. Като му кажех какъв е проблема нямаше и секунда замисляне на какво може да се дължи и как се оправя, веднага действаше и то срещу смешни пари. Последно ходих при него лятото за проблеми със спирачките и скоростите и оправи всичко без забележки, но наистина му личеше, че няма вече сили, а и сам си го казваше. Преди 2-3 седмици баща ми говори с него и разбрахме, че е в болница. Все си мислех че ще се оправи, но уви ... не било писано.

Мисля че се сещам къде се намира този Веско. Като съм ходил нагоре, към шивашките фирми съм мяркал разни Трабанти точно там където ми го описваш. Явно там ще се ходи вече.

Иначе за зеления Вартбург - да, имам го още, но вече не изглежда толкова запазен. Не че му се е случило нещо кой знае какво, просто боята му вече доста се матира, понеже нямам гараж и стои на открито. Иначе всичко му е наред, точно него карах лятото при Любо. Има един друг такъв зелен Вартбург в Плевен, в завидно състояние, може него да си мяркал.

_________________
GameOn


Сряда, 21.12.2011 г. 20:30 ч.
Профил WWW
Научи се как се сипва масло

Регистриран на: Събота, 04.07.2009 г. 10:00 ч.
Мнения: 28
Местоположение: Plewen
Мнение Re: Сервиз/Майстор в Плевен?
Благодаря за добрите думи. Заповядайте в сервиза всеки ден от 10 до20 часа.


Неделя, 11.03.2012 г. 00:28 ч.
Профил
Луд с Вартбург
Аватар

Регистриран на: Петък, 23.05.2008 г. 15:11 ч.
Мнения: 77
Местоположение: ПЛЕВЕН
Skype: xelikopter353
Automobile: WR-353
Мнение Re: Сервиз/Майстор в Плевен?
Лека му пръс Познавам го буквално от дете ходил съм при него безброй пъти НАЙ ГОЛЕМИЯ МАЙСТОР ЗА СЕВЕРНА БГ !!! [smilie=byeeeee]

_________________
http://www.vbox7.com/play:123c65e4

2t-IFA___RaCinG___PleVeN___-IFA-2t


Неделя, 08.04.2012 г. 15:37 ч.
Профил
Научи се как се сипва масло

Регистриран на: Петък, 02.11.2012 г. 05:06 ч.
Мнения: 27
Местоположение: Плевен
Automobile: Wartburg 353 deluxe
Мнение Re: Сервиз/Майстор в Плевен?
и аз съм от Плевен колеги и аз ходих при Любо но ходих и при един възрастен комшия които цял живот е карал вартбург 1000 ама човека вече е на 90 години и не може вече

_________________
Луд фен Wartburg 353


Четвъртък, 08.11.2012 г. 17:55 ч.
Профил
Пърпоранчо
Аватар

Регистриран на: Петък, 29.02.2008 г. 19:18 ч.
Мнения: 430
Местоположение: гр. София
Automobile: Върви пеша
Мнение Re: Сервиз/Майстор в Плевен?
Веско Двутакта над затвора е много печен. Носи му поздрави от доктора от Русе.

_________________
www.lozenetz-hospital.bg/static.php?content_id=51
www.pathologie.de/startseite/
www.esp-pathology.org/home
www.bpa-pathology.com
www.bgpathology.org/
www.patolog.ru/
www.ascp.org/content
publications.iarc.fr/
Трабантозавър


Четвъртък, 13.06.2013 г. 04:38 ч.
Профил YIM WWW
Начинаещ
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 23.12.2019 г. 16:05 ч.
Мнения: 2
Местоположение: Плевен
Automobile: Wartburg 353
Мнение Re: Сервиз/Майстор в Плевен?
Днес бях при Веско. Много е точен и отзивчив. Мястото и телефонът му са актуални.


Понеделник, 23.12.2019 г. 16:38 ч.
Профил
Начинаещ

Регистриран на: Сряда, 28.04.2021 г. 03:08 ч.
Мнения: 1
Местоположение: София
Мнение Re: Сервиз/Майстор в Плевен?
Не съм от Плевен, но в София ходя в сервизите на Motoexpert, които имат сервизи и в други градове в България включително Плевен, водил съм им трабант за ремонт и реагираха адекватно и свършиха работа, ако си в нужда някой път може да разпиташ как е и в сервиза в Плевен.


Сряда, 28.04.2021 г. 03:15 ч.
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  

Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов